Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nektek mikor vált szemponttá,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nektek mikor vált szemponttá, hogy a választottatok házias legyen, szeresse a gyerekeket, etc?

Figyelt kérdés
Egyáltalán mindenkinél fontosak ezek?Mi az,amit még elengedhetetlenek tartotok egy párkapcsolatban-mondjuk összeköltözés után?
2013. jún. 21. 19:21
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
A háziasság bizonyos fokig fontos, tehát, hogy a pasi is pakolja el maga után a dolgokat, stb., de a gyerek számomra egyáltalán nem fontos. Nem szeretnék szülni, így pont olyan pasikat részesítek előnyben, akik elfogadják ezt.
2013. jún. 21. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
egyáltalán nem, gyűlölöm a gyerekeket 22l
2013. jún. 21. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Általában azt már a randikkor ki lehet puhatolni, hogy valaki hogy viszonyul a gyerekekhez, illetve szeretne-e. Én az előttem szólóhoz hasonlóan szintén leépítem, de azokat, akik esetleg nem terveznek babát. Így nem raboljuk egymás idejét. Ez nekem mindig is fontos volt, eleve olyan családban nőttem fel, ami csak megerősíti bennem, hogy szeretnék gyerekeket.

Hogy házias, az részletkérdés, főzni mindenki meg tud tanulni - ez nem feltétel sosem. Hogy dohányzik az inkább kizáró ok lehet.

2013. jún. 21. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Nekem ezek közül egyik sem lényeges szempont. Jólesik, ha segít néha kicsit a házimunkában, de a háziasságot nem várom el. A gyerek meg egyáltalán nem fontos, hogy legyen, jól megvagyok nélküle.

34/N

2013. jún. 21. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!