Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Férfiak, akik molett nővel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, akik molett nővel jártok! Miért pont őt választottátok?

Figyelt kérdés
Az érdekelne, hogy külső és belső tulajdonságokban milyen az a molett nő, akit szerettek?
2011. febr. 17. 21:33
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Belső! Ez a fontos és a ducik jók külsőre is csak a finyások undorodnak tőle:P:D
2011. febr. 17. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
24%

egyik ismerősöm azért választott régebben duci nőt magának, mert épp nem volt más.

mihelyst jött jobb, lecserélte. 1 év után történt meg.

2011. febr. 17. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Az én Szerelmem nem molett,de van rajta felesleg.Én imádom,van rajta mit fogni,imádom vele a sexet,imádom a testtartását,mindenét!
2011. febr. 17. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
második: gratulálok a haverodnak, igazán jó ember lehet
2011. febr. 17. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Második én is szeretnék gratulálni a haverodnak!Egy hülye paraszt!:S
2011. febr. 17. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

Mert nem követem az idióta trendi dolgokat. Egy őszinte nyílt érzelmi kapcsolat nem a mérleg meg a divatlapok körül forog. Egyébként sem szeretem a vékony csontos nőket. ( meg a spenótot sem. )

Egy nyafogós gizdával nem lehet egy rendeset kajálni. Amikor szeretnék megküzdeni két tenyérnyi sült hússal a szembe ülő ne piszkáljon a tányérján 3 levél salátát.

2011. febr. 17. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
49%
Mert bevállalós és bárhol lehet rajta lyukat hajtogatni.
2011. febr. 17. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Annyira éreztem, hogy valaki ellövi ezt a beteg viccet... :S
2011. febr. 17. 22:52
 9/13 anonim ***** válasza:
Mert ez a mániám! Imádom a hájas nagy valagukat, ahogy rezeg és csattog a .... na, értitek ti!
2011. febr. 17. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
hát gratulálok, szerintem undorító...tisztelet a kivételnek, az olyan nő szeret sz@rt kavarni....sok kapcsolatomba belekavartak már...és az anyagi javaimat is rontják...
2012. ápr. 23. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!