Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Honnan tudja az ember, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Honnan tudja az ember, hogy már szerelmes?

Figyelt kérdés

Nem tudom eldönteni azt, hogy pusztán még nem vagyok szerelmes vagy csak nem merem már bevallani magamnak a korábbi csalódásaim után.

Azt tudom, hogy nagyon hiányzik a barátom, már alig várom, hogy láthassam, alig várom, hogy írjon és alig birom ki, hogy ne írjam meg neki, hogy hiányzik. Hiányzik a mosolya, a csókja, az ölelése, a viccei, a kedvessége, egyszerűen minden. Most jöttem rá, hogy ha vele vagyok, akkor megszűnik a világ, kiszakadok a hétköznapokból és elfelejtem minden problémám. Lassan kezdem azt érezni, hogy más nem is érdekel csak ő...


2013. jún. 21. 19:24
 1/5 anonim ***** válasza:
Hormonok. Orvos
2013. jún. 21. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Érzed csak.
2013. jún. 21. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Akkor te szerelmes vagy.
2013. jún. 21. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
azt érzed ha az vagy
2013. jún. 21. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Én csak próbálom magamnak azt mondogatni, hogy nem vagyok az...
2013. jún. 21. 19:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!