Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Normális dolog, ha nem tudok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális dolog, ha nem tudok haraggal visszagondolni egy olyan srácra, aki ki akart használni?

Figyelt kérdés
Már egy jó fél éve történt a dolog. Két hónapig "jártunk". Vagyis ő érzelmileg zsarolt, volt, hogy eltűnt minden zokszó nélkül, majd felbukkant, és azt várta, hogy mindent ott folytassunk, ahol abbahagytuk. El akarta venni a szüzességem, majd dobni, ez azután derült ki, hogy már végleg szakítottam vele. Viszont úgy érzem, hogy annak ellenére, hogy sokat bánott (nem testileg, hanem lelkileg) sok mindent tanultam tőle, és segített abban, hogy a mostani kapcsolatom jól működjön. Rengeteg mindent tanultam tőle az egészséges szexualitásról. Akkor haragudtam rá, most viszont nem érzek iránta dühöt. Normális ez így? Sőt, ha tehetném megköszönném neki, hogy részt vett az életemben. De tudom, hogy ő nem akar velem beszélni, nem is akar rólam tudni. Mi változott meg bennem, hogy jó szívvel tudok rá visszagondolni, amikor tényleg sok szenvedést okozott?
2009. okt. 12. 20:04
 1/6 anonim ***** válasza:
velem is igy van , en is igy erzek , nincs amit tenni
2009. okt. 12. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Én is vagyok így, pedig elég rendesen kihasználtak, jó nem is jutottunk tovább szájra puszinál. Másikkal picivel tovább mentünk, de szakítottunk, mert hát nem illettünk össze, azóta "látványosan" nem vesz észre, na ezt bunkóságnak tartom, hogy nem is volt semmi, de azért úgy néz rám, mintha ha egyszerre 3 lánnyal csaltam volna, de mind egy nem tudom, minek írom ezt már ide úgyse érdekel senkit. :P
2009. okt. 12. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Szintén én is ilyen cipőbe járok!Kihasználtak,lealáztak mégsem tudok rá haragudni,sőt újra kezdeném vele.Mi nők már csak ilyen butácskák vagyunk.
2009. okt. 12. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
2. vagyok én fiú vagyok. :P
2009. okt. 12. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Én nem kezdeném újra vele semmiképp. Boldog kapcsolatban élek a barátommal, akivel imádjuk egymást. Csak egyszerűen eszembe jutott ez a srác a múltamból, és meglepődtem, hogy nem tudok rá haragudni.
2009. okt. 12. 20:49
 6/6 anonim ***** válasza:
Szia ! Én is így vagyok ezzel,nagyon csúnyán elbánt velem az illető,mégse haragszom rá,sőt bele is szerettem! Nem tudom elfelejteni!
2009. okt. 12. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!