Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit csináljak ha a párom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak ha a párom azzal fenyeget, hogy vége ha nem csinálom ezt meg azt?

Figyelt kérdés
Nagyon szeretem, nem bírnám elhagyni, de nagyon elegem van ebből. Állandóan féltékenységi rohamai vannak, nem is nézhetek egy férfira sem. Ha véletlenül találkozok valakivel aki hímnemű, akkor üvölt és azt mondja nem csinálja ezt velem tovább így, mindennek vége ha nem megyek azonnal haza. Már hónapok óta ez van és csak egyre rosszabb.
2013. jún. 21. 21:39
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
Dobd ki, így nincs jövője a cuccnak.
2013. jún. 21. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%

Mit csináljak... , nem bírnám elhagyni, de nagyon elegem van ebből.


beszélj vele,ha nem tudtok dűlőre jutni akkor hagyd ott,vagy tűrj tovább.

2013. jún. 21. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:

Szerintem ne törődj vele. Szerelmes vagy még belé? Ha igen, akkor költözz el, és várd meg hogy képes-e normális ember módjára viselkedni.


Ha nem, akkor miről beszélünk? Szakíts.

2013. jún. 21. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
eleg egzertelmu a valasz pedig
2013. jún. 21. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
Mi kell a nőnek? EZ XD
2013. jún. 21. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
Nekem is ezt csinálta az egyik barátom, suliban beiratkoztunk tánciskolába, aztán eltörte a lábát. Azt kérte, akkor én se járjak, nem tudná elviselni, hogy mással táncolok (!). Azt mondtam, sorry, de én szeretnék járni, nagyon sajnálom, egyébként is hogy gondolta, mindig csak egymással táncolnánk? (szokásos volt párcsere)Azt mondta, igen. na akkor már sejtettem, hogy nem teljesen ép. Aztán azt mondta, ha el merek menni, vége. Én meg azt, hogy jó. Törött lábbal utánam jött, hogy megnézze, tényleg elmentem-e. Nem látott, így megnyugodva hazament. Másnap elmondtam, hogy voltam táncsuliban és hogy legyen vége, ha azt mondta. Visszakozott, de akkor már nagyon tele volt a hócipőm.
2013. jún. 21. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim válasza:
TEDD MEG,... HAGYD OTT!!!
2013. jún. 21. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
Elég nagy gondok lehetnek a pároddal, ami a múltra vezethető vissza. Magától nem lesz ilyen senki, valami történt vele, és elég nagy önbizalomhiányban szenved. Beszéld meg vele. A férfiak nehezen beszélnek az érzéseikről, talán úgy jobban tudsz vele beszélgetni, ha elkezdtek egy kicsit borozgatni vagy pezsgőzni. Ha szereted, oldjátok meg.
2013. jún. 21. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:

előre is elnézést a 8astól nem szoktam embereket kritizálni a kommentük alapján, de néhány dolgot muszáj kiemelnem.


"Elég nagy gondok lehetnek a pároddal, ami a múltra vezethető vissza. " -> sajna nagyon sok embernek vannak múltbéli sérelmek miatti problémái, de szép kis világban élnénk, ha ezt mindenki a szerető párján vezetné le.


"Ha szereted, oldjátok meg." -> én meg azt vallom, hogy ha a pasi szeretné akkor nem bánna így vele, így nem kötelessége a lánynak tovább küzdenie.


amúgy fogadjunk, hogy pasi vagy, ugye ? :D

2013. jún. 21. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
Nem szakítok vele. Szeretem. Őt eddig ahány barátnője volt, mind átverte, emiatt ilyen, de ezerszer próbáltam már vele beszélni, nem hat. Vagy max 1 napig normális, aztán kezdi elölről. Fogalmam sincs mit csináljak, tényleg nem bírnék vele szakítani, nem is akarok.
2013. jún. 21. 21:54
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!