Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 4 év után vége a párkapcsolato...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

4 év után vége a párkapcsolatomnak. Állandóan visszatér a remény. Hogyan heverjem ki? (F/24)

Figyelt kérdés
Sokáig együtt is éltünk, egy közösségünk van, azonos baráti társaság, stb. Legrosszabb. A fő probémám az, hogy nagy valószínüséggel tényleg végleg vége, mégis abból, hogy nem közömbös, hanem "gyűlöl", abból, hogy az új pasija nyilvánvalóan kevésbbé mozgatja meg... és még ezernyi apró hülyeségből 5 perc alatt reményt kovácsolok, és így nem tudok gyógyulni, mert folyamatosan arra figyelek, mikor jön vissza. De nem fog.
2013. jún. 15. 18:43
 1/7 anonim ***** válasza:
fölösleges.. engedd el..
2013. jún. 15. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Járj el bulizni haverokkal, csinálj magadnak minél több programot és ne az exed minden lépésére figyelj.
2013. jún. 15. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Te is tudod hogy nem jön vissza. Muszáj leszel mást keresni élj egy kicsit. Attól hogy közös a baráti körötök még lehet úgy velük lenni hogy a volt barátnőd nincs ott.
2013. jún. 15. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
37%

Hónapokig én is is ugyanebben a helyzetben voltam..

Ráadásul az én exem még direkt adta is alám a lovat, nem merte megmondani az igazat hanem helyette "majd meglátjuk" "talán" stb volt...

Szerintem rájött, hogy igy előbb megszabadul tőlem.

Én már a reménynek a szikráját is elengedtem, majd egy idő után nálad is eljön ez a fázis..

Addig sajnos teljesen normális, hogy minden apró fűszálba belekapaszkodsz. Én még a kemény elküldést is megmagyaráztam magamnak úgy hogy reménnyé változott. :D

Ezt nem lehet örökké, meg fog szűnni ahogy halványul a másik emléke. 25/L

2013. jún. 15. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
63%

Amúgy könnyen lehet, hogy visszajön. Akár évekkel később. Ezt a "kiskaput" hagyd meg a szívedben, de ne eszerint élj, ne várd csak bízz és higyj csendben, magadban. Ismerkedj, próbáld meg elfelejteni és találni mást helyette. Sok olyan van, hogy mikor már nem is várnánk, a semmiből felbukkan. De el kell engedni. Had szárnyaljon. Találja meg a helyét az életben. Ha dolgotok van egymással az útja úgyis visszavezeti hozzád. Ez ellen nem tehet semmit.

A közös kapcsok mindenképpen reménykeltőek mert sokakat visszahúznak. Az én környezetemben nincs is olyan pár aki ne kezdte volna újra. Ezért nem tudtam sokáig én sem elhinni, hogy nekünk tényleg vége.. :(

Az én szívemben mindig lesz helye, ha úgy döntene visszajön. Nem érte és körülötte élek, a szívem mélyén őrzöm az emlékét és a reményt, hogy talán látom még az életben. Ha régi ismerősként is de talán felbukkan még. Óvó, gyengéd szeretettel figyelem a lépéseit és bizom abban, hogy a sors visszasodorja hozzám. Azt hiszem ezt jelenti az elengedés, az elfogádás. Tovább kell lépni mert tudjuk, hogy mi megpróbáltunk mindent. (én tényleg a végsőkig elmentem őrült dolgokat tettem meg érte- már hülyének nézett mindenki-)

2013. jún. 15. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
63%

Nagyszerű dolog, ha az emberre valaki gondol, és a gondolataival vigyáz rá. Aki szeret, ezt teszi. Gondol és vigyáz rá. Akit nagyon szeret. Gondolataival. Érzéseivel. Szívével. A szívében őrzi Őt, ott védi, oltalmazza. És engedi élni. Néha fájdalmas dolog ez. Mert néha úgy kell engedni élni, hogy valóban nem lehetsz a közelében. Csak távolról csodálhatod Őt, távolról figyelheted. Mégis csodálatos érzés szabadon engedni, akit szeretsz. Engedni, hogy úgy éljen, ahogy a szíve, lelke vezérli, ahogy neki a legjobb. Ahogy szüksége van rá. Elengedni, de nem elhagyni. Hanem messziről figyelni Őt, messziről vigyázni rá. A szívedben. A gondolataiddal, az érzéseiddel, a szereteteddel. És hinni, hogy egy napon visszatér. Bízni benne, érezni, hogy szeretete visszavezeti hozzád.

Létezik ilyen szeretet.

2013. jún. 15. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én viszont nagyon nem ajánlom, hogy dédelgesd az emlékét, mert akkor úgy jársz mint az 5-ös, aki szemmel láthatóan képtelen továbblépni, akármennyire is azt hiszi. Ha így csinálsz, soha nem leszel igazán nyitott másokra, soha nem fogsz tudni újra átlényegülni valaki mással, mindig a régi szerelmet fogod mindenkiben keresni. Vegyél egy nagy levegőt és fogadd el, hogy ennek VÉGE. Nincs kiskapu, titkos reménykedés. Elment. Pont. Hidd el nekem, csak így lehet. Nekem is másfél évbe telt, mire teljesen kihevertem a régi nagy szerelmemet, de azóta már újra feltűnt valaki az életemben, akit azért szeretek, aki és nem pedig az exemet keresem benne.
2013. jún. 15. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!