Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti lányok mit csinálnátok,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti lányok mit csinálnátok, eltűrnétek?

Figyelt kérdés

A Barátom mostanában nagyon furcsa,vagyis mindig ilyen volt

A Munka helynén van egy jó barátja és mindennap bent játszanak és minden egyes nap hajnali 1 vagy 2 kor jön haza úgy hogy egész nap nem beszélünk:S már nagyon rossz h nem is beszélünk mert mikor haza jön már alszom,vagy ha korábban jön haza akkor itt gépen játszanak,de az zavaróbb..:S és nem lehet vele ezt meg beszélni..:( de ha én megyek el,és ilyenkor jönnék haza már baj van,szval ti eltűrnétek,hogy a barátotok.ha egyáltalán ő az nekem.hogy minden nap játszik és későn jön haza?


2013. jún. 21. 22:52
 1/8 A kérdező kommentje:
igy még egyedül is jobb lenne,élni,és főleg az h költöznünk kel,és ö nem tesz semmit mindent én,a nagy melegbe le izzad és nem fürdik büdös.. és csak le dobja a földre a cuccait h én felszedjem,aztán tegnap rá szóltam hogy vidd már ki a szennyesbe a boxeredet,erre ő ki kérte h te vedd fel.. na mondom.. ELÉG
2013. jún. 21. 22:54
 2/8 anonim ***** válasza:
Minden egyes nap és ti nem is beszéltek? Nem, nem tűrném. Leültetném megbeszélni egyszer, kétszer, ha nem adna megfelelő magyarázatot vagy nem változna semmi, dobbantanék.
2013. jún. 21. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
de nem lehet vele beszélni sem.. felháborodik..munka van 5 ig hadd játszik..de mindennap velem nem törődik..:S betelt a pohár
2013. jún. 21. 22:57
 4/8 kruse ***** válasza:
Biztos dobnám, akkor éljen együtt a játékával aztán ha valami baja van azt is vele beszélje meg.
2013. jún. 21. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Ha már nem tudod eltűrni, hagyd ott. Majd koppan, ha máskor nem, a sz*ros boxereket számolgatva.
2013. jún. 21. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
ÖÖÖ hát nézzük csak tapasztalatbol tudom hogy egy komolyabb játékot végigjátszani 2-3 hónap, namármost vagy megvárod és meglátod milessz, vagy akár beleülhetsz a nyakába pucéran (igy szó szerint) hogy lássa hogy van érdekesebb játék is, ilyenkor este már nincs más ötletem, de a viselkedése ténleg gáz.
2013. jún. 21. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
hát igen..de mindig van uj játék...
2013. jún. 21. 23:14
 8/8 anonim ***** válasza:
Hát lakjon a barátjával és szagolgassák egymást, meg kerülgessék egymás sz*ros alsógatyáit. Dobd ki a francba, csak a házvezetőnője vagy.
2013. jún. 21. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!