Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Érdemes foglalkozni egy olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érdemes foglalkozni egy olyan férfival, aki izgatónak találja, ha másokkal is randizom?

Figyelt kérdés

Még csak egyszer találkoztunk. (Egy randin volt) És mivel nagyon halogatta a következő találkozót, ezért úgy gondoltam, nem érdeklem.

De kiderült, hogy tetszik neki, ha másokkal randizom.

Mindig erről kérdez, volt-e már randim és hogy alakult.


Még véletlenül sem szeretnék nyitott kapcsolatot, ha ez annak a jele..


Milyen tapasztalataitok vannak?


L/26

A srác 36.


2013. jún. 22. 07:22
 1/7 anonim válasza:
szerintem csak szeret küzdeni egy lányért,szereti ha van vetélytársa
2013. jún. 22. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Hát nekem ez kicsit furcsa.

Én rákérdeznék a helyedben ha egyszer úgy adódik.

2013. jún. 22. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Csak nehogy kiderüljön, hogy a szexet is többesbe szereti!! Még az is meglehet, hogy Ő az a típus aki szereti a csaját mással fotózni az ágyban. (ha nem tapasztalom el sem hiszem, hogy van ilyen!)

Jó alaposan csekkold le.. Ezek szerint egyáltalán nem féltékeny. A legtöbb pasi (már ha kellesz neki) rosszul lenne a tudattól, hogy másokkal is randizol. Mindenesetre nagyon furcsa ez a hozzáállás.

2013. jún. 22. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Csak meleg.
2013. jún. 22. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Rákérdeztem a nyílt kapcsolat dologra a sráctól. Azt írta, ő sosem hitt a nyílt kapcsolatokban...


Lehet annak van igaza, aki azt írta csak szeret küzdeni a lányért..

2013. jún. 22. 08:10
 6/7 anonim ***** válasza:

Én másként értelmezem. Egy ideig én is társkeresőztem és próbáltam nagyon becsületes lenni, azaz ha találkoztam valakivel, akkor más randit nem szerveztem addig, amíg ki nem derült, hogy hogyan tovább.

Nem sokkal később rájöttem, hogy ennek semmi értelme, mert egy randi még nem elkötelezettség és a lányok is folyamatosan randiznak. Én is elkezdtem egyszerre több lánnyal ismerkedni, hetente több randira járni. Ettől kezdve nem zavart, ha a lány is több pasival ismerkedik.

Ha úgyis én vagyok neki az igazi, akkor úgyis a többieket fogja leépíteni. Ha meg valamelyik másik srác lesz a befutó, akkor nem is vagyunk egymáshoz valók.


Más szavakkal: Randizgass mással nyugodtan, ha én kellek, akkor úgyis az enyém leszel.

2013. jún. 22. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

# 6/6


köszi, ez jó meglátás!!:)

2013. jún. 22. 11:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!