Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A párom rendőr és emiatt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párom rendőr és emiatt egyre kevesebbet tud velünk foglalkozni. Én meg így egyedül nem tudom felnevelni a gyerekünket. Mit tehetnék?

Figyelt kérdés
2012. nov. 4. 10:07
 1/8 anonim ***** válasza:
kérj segitséget a szüleidtől vagy egy nevelődadátol aki segit megoldani
2012. nov. 4. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
A rendőrök is kutyaszorítóban vannak egyre inkább. Nem véletlen, hogy naponta ötösével szerelnek le. Képtelenek megfelelni a túlzott elvárásoknak, ami miatt frusztrálódnak, rámegy az idegrendszerük és persze a családi életük is. Próbáljon valami más, nyugisabb munkát keresni.
2012. nov. 4. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Csak az a baj, hogy a mai világban munkát találni ma magyarhonban majdnem hogy mission impossible. Átlagosan fél-másfél év alatt találnak munkát a diplomások, mely munkák zöme éhbéres. Szóval addig is mit fog csinálni?
2012. nov. 4. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Igen, úgy nem igen ajánlatos felmondani, hogy na jó most a világ megváltó ötletemmel és önbizalmammal keresek egy új munkát. Ha majd a szerződés már a kezében van oké. De addig ne.


Más esetben mondanám hogy oké, mert ha teljesen kikészít a munka rámegy a magánéletedre, akkor hülyeség csinálni. De hát sajnos most elég szorult a helyzet, max ha van félretett pénz vagy valami más akkor.


JA illetve ha nem akar felmondani, tetszik neki a munka. Hát akkor vagy kérsz segítséget vagy megpróbáljátok így.

2012. nov. 4. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Mindenképp kérj szülőktől segítséget, sajnos a rendőri munka ilyen. Mi szomszédunkban is lakik egy rendőr neki is van egy lánya meg egy felesége, és nagyon ritkán van otthon. Ő többnyire nappalos így reggel 6-tól este 8 ig szinte nincs is otthon, amikor hazamegy akkor is fáradt és csak 2 órát tud a családjával tölteni, mivel nem itt helyben dolgozik.

A leszámolás meg valóban nem jó ötlet mert ugye idehaza munkát találni nagyon nehéz sajnos, főleg olyat ami jó is. Én is majdnem 1 évig kerestem munkát pályakezdőként és most augusztusba tudtam elhelyezkedni egy olyan helyen ami közel is van, nem dolgozom agyon magam, és mindig hazaérek olyan délután 3 ra.

2012. nov. 4. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Délután 3 ra? Akkor az nem teljes munkaidős és teljes béres, ha 8 kor kezdesz és 3 ra haza is érsz, mert az nincs meg 8 óra. Bár ha 6 ra mész, akkor lehet teljes.
2012. nov. 4. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

szia, ülj le vele és beszéljetek a dologról. hasonló a munkahelyem és amikor kilépek az ajtón a munka bennt marad és azzal foglalkozom, ami a legfontosabb...

... és valamikor munka közbe se a munkával foglalkozom...

Dönteni kell munka vagy család, De szerintem ez nem kérdés..

2012. nov. 7. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Johnny B. Goode ***** válasza:

1. Szerintem családos anyaként nem GyK-n kellene nyafogni, hanem - ahogy előttem is írták - megbeszélni a pároddal.


2. Mielőtt gyerek lett nem volt rendőr? Vagy akkor kevesebbet kellett dolgozni?


3. Te dolgozol már vagy még otthon vagy a gyerekkel?

Ha otthon vagy akkor nem értem mi a kérdés, ha nem vagy otthon vele, akkor cikibb a helyzet, főleg, ha nem lehet bölcsődébe/óvodába beíratni, míg dolgoztok. Ebben az esetben mindkettőtök szülőjétől érdemes segítséget kérni, az megoldás lehet. Szerintem dadával és hasonlókkal kár foglalkoznod, ha csak nem osztályvezető vagy az feletti a párod - bár ekkor nem dolgozná szét magát...


4. Nem értem, hogy miért kellett konkrétan megírni a párod munkáját, ezáltal kitéve magad annak, hogy a rendőrgyűlölők népes tábora Rajtad élezze a nyelvét...

2012. nov. 16. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!