Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Most mit tegyek? Elfelejtsem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bogee123 kérdése:

Most mit tegyek? Elfelejtsem?

Figyelt kérdés

Van egy srác, eléggé gyerekes még mondjuk.. valami nagyon megfogott benne és nem tudtam elfelejteni a szakításunk óta, pedig már tényleg mindent próbáltam. Valószínű ez azért van, mert konkrétan nem mondta azt, hogy nem akar tőlem semmit, sőt újra akarta kezdeni. Én szakítottam vele mégpedig azért, mert neki fontosabbak voltak a haverok, alig foglalkozott velem, ráadásul fogdosta két barátnőmet is, amikor én nem voltam suliban.. Erre már csak rátesz egy lapáttal, hogy a régi nagy szerelme mindig ott állt a háttérben és állandóan azon stresszeltem, hogy vajon mikor mondja azt, hogy már nem akar tőlem semmit.. Ezt az egész ügyet tehát én zártam le. Ő nagyon sokszor leírta, hogy szeret meg párszor mondta is, de nekem annyi jött le, hogy csak a külsőmre megy.. Az elején még jó volt, utána viszont minden elromlott és mára már teljesen elbizonytalanodtam.. Nem tudom mihez kezdjek, állandóan ezen agyalok, hogy elfelejtsem vagy várjam amíg keres. Ha elfelejtsem, hogyan tegyem? Osztálytársak voltunk és már elballagtunk, de sajnos azóta is sokszor belebotlom és valakitől mindig hallok róla. Pls segítsetek! Nagyon fontos lenne! Előre is köszönöm:)

15/L


2013. jún. 22. 11:25
 1/3 anonim ***** válasza:
Hmm, tudom milyen érzés, voltam már én is hsonló cipőben. Nekem 2 hónap kellett hogy elfelejtsem, ráadásul én akkor csak 7.es voltam, és még plusz egy évet szenvednem kellett vele.. Tehát miután el felejtettem, el telt egy év, és 8.-ban újra kezdtük a kapcsolatunkat. Lehetséges hogy neked is ezt kéne. Ki élvezni kicsit az életet, (de addig a kapcsolatot tartani,tehát beszélgessetek!) menj ide oda dumáld ki a barátnőiddel, sírd ki magadat. És ha úgy érzed, hogy na oké akkor most meg próbálom vele, akkor szabad az út. Viszont a stresszelés nem oké! Tehát előtte beszéld meg vele, hogy mi a helyzet az exével, tisztázzátok a dolgokat. Onnantól kezdve nem lehet baj, feltéve ha ő is megkomolyodik. Remélem tudtam segíteni, sok sikert!
2013. jún. 22. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

egy szakítás sosem könnyű, tulajdonképpen egy gyászfolyamat.

ha te is szereted még, és el tudod képzelni, hogy újra együtt legyetek, és még mindig meg tudnál teljes mértékben bízni benne, akkor érdemes újrakezdeni.

de írtad, hogy már szakítottál vele, és hogy nem érezted, hogy csak te lennél, másokkal is foglalkozott (fogdosás). én ebben a helyzetben inkább lezárnám ezt a dolgot, bár tudom, hogy nem könnyű...

2013. jún. 22. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat!:)
2013. jún. 22. 11:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!