Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azt mondja hogy nem akar lefeküdni még, de mégis mindig mintha arra célozgatna hogy igen?

Figyelt kérdés
a barátomról van szó, egyikünk se szűz már, ő azt mondta "nem is akarja" szóval hogy ő mondta h még korainak érzi, meg hogy én ugyse adnám meg neki.. szóval ő akár még éveket is várna szex nélkül.. de néha kicsit ellent mond magának mert volt hogy pl ültem vele szembe az asztalon ő meg beállt elém és kicsit félreérthető volt, meg láttam rajta meenyire kíván, meg lefektetett oda az asztalra.. de nem történt semmi mert ez a suliba volt. de fb-n is amikor beszélünk most is olyan képet küld el hogy 'miért jó a szex?' és akkor ott fel vannak sorolva.. de akkor nem értem hogy miért mondja azt hogy nem akarja?! mondjuk nekem nem lenne kifogásom ellene
2013. jún. 22. 12:36
 1/2 kruse ***** válasza:

Szerintem van valami gátlása amiért nem meri. Fél, hogy olyannal szembesülhetsz ami neked nem tetszik...

Ez kb olyan mint a nőknél a kis mell, a pasiknál a kicsi szerszám.

2013. jún. 22. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Fél ,hogy elveszít ,ha egyből le akarna fektetni,de ha Te is akarod akkor bátorítsd egy kicsit.
2013. jún. 22. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!