Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem szeretik a pasik a " de...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem szeretik a pasik a " de kedved, édes, aranyos vagy" és hasonló mondásokat?

Figyelt kérdés
Én szoktam a barátomnak mondani, de nem azért mert kisfiúként tekintek rá vagy ilyesmi, hanem mert egyszerűen nem tudok mást mondani neki. Mond valami kedveset, meglep valamivel, tesz egy szépgesztust én meg teljesen elolvadok tőle és ilyeneket szoktam neki mondani. Most ez valakit tényleg zavar vagy gáz?
2013. jún. 22. 16:16
 1/6 anonim ***** válasza:
Ha közvetlenül utána leszopod, akkor nem gond.
2013. jún. 22. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Nem hát mert lekoptatásnál szokták ezt mondani . "Nagyon kedves aranyos srác vagy , DE...." és tudod a végét.


Aki nekem ilyet mond arról lerí , hogy nem érdeklem

2013. jún. 22. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

A barátodat zavarja? Nem? Akkor mi a kérdés? :D :D

Az én párom szereti az ilyeneket, pedig ennél elborultabb dolgokat is mondok neki.

2013. jún. 22. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nem, mivel általában annak mondtok ilyeneket, akit csúnyának v férfiatlannak tartotok.
2013. jún. 22. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Egy árkapcsolatban el nem hiszem el, hogy zavarja a másik felet!!!

Inkább örülnie kéne.. ezek ráadásul nem is az a "nyálas" nyuszibuszi tündibündi mézesmackókám becézgetések. Ennyi simán belefér úgy gondolom!!!


De ha ezt egy randin hallja valaki az kétesélyes..és mivel van egy lekoptatós duma asszociációja is talán ezért kelt ellenérzéseket némelyekben. De nem az a lényeg mit mondasz hanem hogy HOGYAN.

2013. jún. 22. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én mindig édes-t mondok, de csak annak, aki valóban az... nem szokták rossz néven venni, úgy vettem észre, inkább imponál nekik :)
2013. jún. 22. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!