Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Valakivel történt már hasonló,...

Valakivel történt már hasonló, ilyenkor mégis kinek higyjen az ember, van jogom aranyos, bájos barátnőre vagy sem?

Figyelt kérdés
Csajok egy része azt mondta rám, hogy cuki, helyes vagyok, a másik, hogy ronda. Nem tudom már jó ideje eldönteni, hogy van-e jobom számomra vonzó csajokra, mert folyton ez megy. Semmi önbizalmam, én jobban hajlok a rondázók véleménye felé, szerintem is ronda vagyok. Főleg, ha azt nézzük, hogy pont ilyen nagyon szép csajok rodnáztak le, míg ilyen átlagos vagy csak ritkán vonzó lányok tartottak helyesnek. Persze volt már olyan is, hogy tökre nem vonzó, kövér lány nevezettt rondának vagy tűnt el, ha meglátta a képem, de ez ritkább. Inkább a nagyon szép, műcsajok csúfolnak ki vagy tűnnek el, ha meglátnak egy képet rólam. Én amúgy inkább az átlagos, cuki, aranyos, pici csajokra bukom, de nekik általában már van pasijuk, mert ők kedvesek és normálisak is, így jó, hogy viszi őket, aki van ilyen szerencsés.

2013. jún. 21. 16:08
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
jogod senkire sincsen. Lehetőséged van. Ha tényleg normális vagy akkor az ezt kereső lányok is látják majd. Ha csak te hiszed magad normálisnak.....akkor ne lepődj meg.
2013. jún. 21. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Rám is mondanak ezt azt. El kell fogadnod: van akinek tetszel és van akinek nem.

Hogy kinek a véleményére adsz? az is tőled függ.

2013. jún. 21. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Amíg alsóbbrendűként tekintesz magadra,addig felejtsd el a nőzést és inkább szedd össze magad!
2013. jún. 21. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
A magabiztosság egyenlő a vonzerővel. Egy magabiztos srácra jobban hajlanak a lányok. Legalábbis én biztosan. Szóval először békülj ki magaddal és légy belevaló, ne érdekeljen mások véleménye csak azé akit szeretsz. ;)
2013. jún. 21. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi a bíztatást, csak már olyan sok csaj, főleg szépek csúfoltak a külsőm miatt, hogy egyre jobban tartok a lányoktól, olyan szívtelenenk tudnak lenni sokan.
2013. jún. 21. 22:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!