Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Teljesen kibuktam a legjobb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Teljesen kibuktam a legjobb barátnöm miatt. Mit kellene tennem?

Figyelt kérdés

A legjobb barátnőm meghivott egy buliba ahol senkit se ismerek rajta kivül. Ott lesz az a srác akivel ismerkedik(élöben egymáshoz se szolnak fb-on meg már szerelem vallás stb) közölte velem hogy ő a sráccal fog aludni, és ezt mindazok után, hogy én már mondogattam neki hogy tartok a bulitol mivel nem nagyon ismerek senkit rajta kivül, és h az egy össetarto társaság. és hogy kicsit tartok ettöl :)

azután mondtam neki h nem szeretnék ismeretlen fiukkal aludni, föleg azután amiket mesélt(volt hogy ezekben a bulikban két meleg srác az emeleten hangosan szexeltek stb) és mivan ha ilyenekkel kell aludnom?

Célozgattam az elején hogy szeretném hogy velem aludjon, aztán megis mondtam neki, de ő mindenáron a fiuval akar. Engem nem zavarna ha a buliban lenne vele is nem csak velem, csak nem értem miért kell feltétlenül vele aludnia?

Aztán mondtam neki hogyha ismeretlenekkel kell aludnom akkor tesomék átjönnek értem(másik városba lakik) és a buli után hazavisznek. Erre csak azt sorolta hogy jo fejek az ismeretlenek, eszébe se jutott volna mondani hogy akk velem alszik. Sajnos enm tudnak átjönni értem tesomék. Igy lehet végül nemis megyek. oka lenne megharagudni rám?

18L


2013. jún. 22. 19:07
 1/10 A kérdező kommentje:
sok a helyesirási hiba, siettem, nézzétek el :)
2013. jún. 22. 19:11
 2/10 anonim ***** válasza:
Nincs oka kibukni. Ha ennyire böszme (pardon) akkor azzal nem lehet mit kezdeni.
2013. jún. 22. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Inkább ne menj el. Ismeretlenekkel ne bizalmaskodj, pláne ne aludj velük.

Ez a véleményem.

A barátnőd meg ha ezt nem érti meg, akkor hamutartó a koponyája, mert h.lyesegg.

Ne tedd ki magad ilyennek, senki kedvéért.

2013. jún. 22. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Kérdezd meg tőle, hogy miért kéne menned (azon a sablondumán kívül, hogy az "lb-d és kötelességed elkísérni")? És miért akarja hogy menj, ha te azt mondod hogy nem feltétlenül éreznéd jól magad? Én tuti nem mennék. 16L
2013. jún. 22. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Irtam neki hogy(mivel mostanában elég rossz paszban vagyok)leirtam neki hogy semmi nem jön össze ma is mentem volna bulizni az sem jött össze, akkor a szerda se biztos mert hogy tesomék nem tudnának átjönni értem. erre ennyit irt: ajjj :/

nagyon rossz érzés ilyen szinten csalodni benne, ezek elött mindent megbeszéltünk egymással.

2013. jún. 22. 19:47
 6/10 anonim ***** válasza:
ideje másik legjobbat keresni...
2013. jún. 22. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

neki most nem te számítasz,hanem a pasi azért mennél, hogy ne menjen egyedül de utánna meg csak felesleg lennél ott!

Önző dolog amit csinál ha nem is beszéltek még a srácal élőbe na meg nem járnak nem kell vele aludnia egyből aludahtna veled és akk buliznátok nem lenne belőle semmise.. és olyat meg főképp miért csinálnál, hogy idegenekkel aludj amikor nem akarsz ? Helyesen döntesz ha nem mész el, és szerintem ha ezért megharagszik akkor tegye....

2013. jún. 22. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

irtam neki hogy nekem rosszul esik hogy a fiuval aludna hiszen egész buliban vele lehetne csak aludjon velem(forditott helyzetben én sem aludnék azzal akiért odáig vagyok..hiszen a buliban lehetnék vele)

erre h megragadja az alkalmat, megérthetném.

rosszul esik nagyon, de nem tudok mit csinálni. Neki fontosabb ez, és nem érdekli hogy nem megyek akkor ez van:) köszönöm a válaszokat.mindnekinek ment a zöld kéz :)

2013. jún. 22. 20:42
 9/10 anonim ***** válasza:
Ugyan, mi a gáz ha ismeretlenekkel kell aludnod? Ne idd magad öntudatlanra, és csapj oda, ha valaki nyúlkálna. A bzik meg max csak hangosak lesznek melletted, de nem hinném, hogy másként zavarnának :D.
2013. jún. 22. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Mert nem fogok tök ismeretlenekkel aludni.Tudom van aki ilyen szabad felfogású, hogy elalszik bárki mellett, én nem.

(:

2013. jún. 23. 13:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!