Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » A legjobb barátnőm és a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A legjobb barátnőm és a kiszemeltem legjobb barátok. Mit tehetek?

Figyelt kérdés
Van egy fiú akiért nagyon odavagyok. A legjobb barátnőmmel ők legjobb barátok már egy éve. A suliban szinte minden szünetet együtt töltenek és ez engem nagyon zavar. Nem akarok odamenni hozzájuk ha beszélgetnek, mert úgysem tudnék hozzászólni a témákhoz stb. Mit tehetnék ez ellen, hogy ne zavarjon ennyire hogy folyton együtt vannak?

2013. máj. 25. 11:08
 1/8 anonim ***** válasza:
nem járnak, akkor mit zavar?
2013. máj. 25. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

A legjobb barátnőddel nem beszélhetsz erről? Hogy neked tetszik, lenne-e esélyed....

Viszont azt fogadd el és már most tisztázd le magadban, hogy később is együtt akarnak majd lógni, ez útjába ne akarj állni.

2013. máj. 25. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
tudom, hogy nem járnak, de egyszerűen nagyon féltékeny vagyok. volt már köztük egy kisebb fajta 'kavarás'..
2013. máj. 25. 11:10
 4/8 anonim ***** válasza:

Legalább lesz aki segit megszerezni.. (már ha neki nem kell)

Mert ha úgy hajtasz rá, hogy a barátnődnek is tetszik akkor ne számits semmi jóra. Beszéljétek meg ha neki nem kell talán még segit is neked összejönni vele. De csak akkor. Ellenkező esetben sajnos még a barátságotok is veszélybe kerülhet. AKkor inkább keress mást mert annyit nem ér a dolog...

2013. máj. 25. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
A barátnőmnek most van barátja:)
2013. máj. 25. 11:13
 6/8 anonim ***** válasza:
Várj:D lehet ismerlek:D hogy hívják a csajt meg a srácot?
2013. máj. 25. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
nem mondok neveket, szeretnék anonim maradni:DD
2013. máj. 25. 11:31
 8/8 Költőnő? ***** válasza:
az rosszul kezdődik ha már most ilyen féltékeny vagy :(
2013. jún. 8. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!