Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Sárkány anyós egy szem pici fia?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sárkány anyós egy szem pici fia?

Figyelt kérdés
A reménybeli anyósom tönkreteszi a kapcsolatunkat.Szépen lassan,nem sieti ám el.A lényeg,hogy elviselhetetlen,de a párom nem akar elköltözni otthonról.Én meg nem tudok együtt élni ezzel a nővel.Mikor ezt kommunikáltam a kedvesem felé,a válasz annyi volt: Nem is kell...Hogyan tovább?

2013. jún. 22. 19:16
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
2013. jún. 22. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Korotok? anyagi helyzetetek? dolgoztok? Csak anyjával él vagy apja tesók?

Lakás vagy ház?

2013. jún. 22. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Hát.. úgy tűnik, mintha az anyja fontosabb lenne :///
2013. jún. 22. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
60%
Nekem is tönkrevágják a kapcsolatomat a párom szülei.Például megmondják a páromnak,h hányra kell hazaérnie és,h melyik napokon aludhat velem stb.Ennek ellenére a párom mellettük áll ki...elég szánalmas a helyzet főleg így,h már nem vagyunk gyerekek a párom 28 én 22 éves vagyok de sajns ő is anyuciék pici fia...Hogyan tovább?Szerintem lépj addig amíg nem leszel full szerelmes belé mert akkor már nem tudsz,ezt tapasztalatból mondom.
2013. jún. 22. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Mindketten dolgozunk,22L,23F. Jól keresünk mindketten.Családi házban laknak.Anyja és apja van,testvére nincs.Szerintem egy kis lakásban simán ellennénk ketten,nyugiban,de ő nem akarná feladni a kertesházat....
2013. jún. 22. 19:21
 6/13 anonim ***** válasza:

ha egyedüli a srác, az teljesen más

Neked is kell alkalmazkodnod, igaz semmit nem írtál le, miért is vagy kiakadva? N

2013. jún. 22. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Az a baj,hogy szerelmes vagyok.És nem akarnám elhagyni.De azt sem akarom,hogy majd 40 év múlva,-mikor az anyja eltávozik-akarjunk családot alapítani.Akkor már késő lesz.Így meg csak húzzuk egymás idejét...
2013. jún. 22. 19:22
 8/13 anonim ***** válasza:
Az ilyen pipogyákat ott kell hagyni,ha most nem áll ki melletted akkor 20 év múla sem fog.
2013. jún. 22. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Ha csak egy szülője lenne és élnének egy családi házban akkor megérteném mert egyedül nehéz fenntartani egyet.

De van apja is, szóval nyugodtan elköltözhetne ha akarna.


De nem tudom mennyire szólna bele a munkahelyét illetően, hogy hová is költöznétek.


Mióta vagytok együtt?? Mert pár hónap után senkivel sem költöznék össze én sem.

2013. jún. 22. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Megértem, hogy szerelmes vagy, de gondolj egy picit bele ebbe. Ez a helyzet változni NEM fog. Így van az idők kezdete óta, aki meg változtathatna rajta, az nem akar. Így akarod leélni az egész életed? Vagy vedd rá a párod a költözésre, vagy hagyd ott. De ott ne maradj.
2013. jún. 22. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!