Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek ha a barátnőm el...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek ha a barátnőm el akar hagyni mégis azt mondja szeret csak nem szerelemböl fontos vagyok neki és azt mondja akarna szeretni de nem tudja mit érez hogyan tudnám ismét szerelmesé tenni?

Figyelt kérdés
2013. jún. 22. 19:43
 1/7 anonim ***** válasza:
Bla bla bla, nem vagy fontos neki és nem szeret, a szerelem elmúlik mindig csak van akinek maread utána elég hogy a párja mellett maradjon és van akinek semmi, noss neki semmi!
2013. jún. 22. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Hány évesek vagytok ti voltaképp?
2013. jún. 22. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
sírva mondta hogy szeretne szeretni csak nem tudja mit akar
2013. jún. 22. 19:56
 4/7 anonim ***** válasza:

Küzdj érte !! akármennyire is veszni látszik a helyzet MINDIG küzdj , én is ilyen helyzetben voltam ... kilábaltunk belole most lessz a 7.honapunk :)

Kitartást és ne add fel!!

2013. jún. 22. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Pendulum92 ***** válasza:
100%
Kérdezd meg mire lenne szüksége, mit hiányol. ha ő sem tudja te honnan tudd?
2013. jún. 22. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
azt monta nem tudja mit akar meg kérdeztem tőle hogy én velem van baj azt nondta nem azt nondta ő szeretne szeretni nagyon is.
2013. jún. 22. 21:51
 7/7 tunderoza ***** válasza:

Ha nem tudja mit érez,hát segìts neki.A e

baràtunk ùgy làtszik elunta kicsit magát.Szòrakoztasd:álhìvás a telefonodon -mintha valaki érdeklődne felőled...,fodrász,kis megùjulás,é a legjobb ha kidobod.Imádni fogja.Rögtön rájön mit érez,és többet nem bizonytalanodik el.Jò szòrakozást!:)

2013. dec. 17. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!