Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Azt várja hogy én írjak vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azt várja hogy én írjak vagy miért csinálja ezt? Húzza csak az agyam?

Figyelt kérdés
barátommal 2 hónapja szakítottunk, pontosabban ő szakított mert hogy 'nincs ideje rám' de ez csak kifogás volt szerintem.. mert elég sokat veszekedtünk.. aztán 1 hónapra rá elmondtam neki hogy még mindig szeretem, és ugyanúgy érzek stb.. de azt mondta hogy ő most nem akar kapcsolatot.. nemis beszéltünk semmit, nem ír, én pedig nem írok neki, de fb-n mindig belájkolja amit kiírok vagy ha vmit kiír nekem a barátnőm, meg olyat amit már tegnap elött tettem ki postot, meg prof képet meg ilyeneket.. és nem értem miért jó neki ez.. mert én próbálnám elfelejteni, de így nemtudom h mindig látom ott.:/ meg alapból 1 városba lakunk de szerencsére nem futunk össze soha.. nemrég meg kitett olyanokat h lájk ha járnál velem vagy valami hasonlót, de nekem meg azt mondta nem akar kapcsolatot.. én meg már megtettem az első lépést mivel 1 hónapja én írtam neki h szeretem, meg alapból ő szakított.. de akkor miért csinálja ezeket a lájkolásokat folyamatosan???
2013. jún. 23. 02:55
 1/1 anonim ***** válasza:

de hadd kérdezzem már meg hogy szted honnan tudjon bárki írni erre egy épkézláb választ mikor se téged se a srácot nem ismeri itt senki ...


na mind1 elmondok egy véleményt vagy belátod vagy nem :)


a srác szakított .. oka volt .. valószínű unt már téged/lerágtad ennyi


hogy miért lájkolgat? nem égeti azért fel maga után az összes hidat ... darabig ismerkedik más lányokkal vagy összejön neki vmi vagy nem .. azt ha nem vagy meggondolja magát vagy dughatnékja van és akkor lehet majd rád ír egy szép napon :d

vagy:

nem akar semmit max valami barátként/haverként gondol rád aztán legyen egy jó napod lájkol egyet

vagy a kettő együtt


na mindegy azért fel a fejjel :) 23/f


hm erről eszembe jutott egy szám

http://www.youtube.com/watch?v=fsjY-pbXoVk >.<

2013. jún. 23. 03:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!