Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nemrég tudtam meg ezeket a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nemrég tudtam meg ezeket a dolgokat az exemről. Már van új pasim 2 éve, de nagyon rányomja a bélyegét a régi kapcsolat az egész életemre, felfogásomra. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Hangsúlyozni kell, hogy NEM SZERETEM az exemet, nem vágyom vissza hozzá, meg semmi, ugyanis felüdülés volt, amikor szakítottunk. Rengetegszer megbántott, megalázott. Más lányoknak irogatott, flörtölt velük, személyesen is ismerkedett, velem egy idő után nem akart menni sehova, mert "minek?", aztán amikor először szakítottunk(2 szakításunk volt, a 2. a végleges), rögtön elment bulizni a haverokkal, és érdekes, akkor nem sajnálta rá a pénzt, meg semmi.. na jó. Most meg megtudtam egy közös ismerőstől, vagyis hát a leendő sógornőmtől, aki nem igazán szimpatizálja az exemet, h direkt "b betűs szó", mert az utánam levő barátnőjével, később(mostanra már nem)menyasszonyával is ezt csinálta. Sőt, volt egy haverja, akit ki nem álltam, mert állandóan vmivel "b betűs szó", és mint kiderült, az exem kérte meg rá, h szekáljon. Ez abban merült ki, h hangsúlyozta az exemnek, h ő mennyivel jobbat is találhatna, ill. volt olyan is, h egy ismeretlen számról irogatott sms-eket az exemnek, "véletlenül"pont akkor, amikor ő nálam volt, h milyen jó volt x napon, amikor találkoztak, és én tudtam, h aznap nem velem volt. Meg amikor egyszer apu jött értem a városba, ez a haverja látott minket, és minjárt írt neki, h látott engem vmi pasival. De most h megtudtam, h minderre ő kérte meg??? Így is nehéz egy ekkora traumát kiheverni, nem még igy... 23,l

2013. jún. 23. 16:40
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
Hungarológiás vagyok, nem tudom h mi lehet a gondod a megfogalmazással. Jó, nyilván nem néztem át utólag, mint egy beadandót:D Na meg sikerült néhány többszörösen összetett mondatot is faragnom..
2013. jún. 23. 17:00
 12/16 anonim ***** válasza:

Az exed egy pöts. Valszeg önbizalomhiányos, akinek nem volt jobb dolga, mint téged kínozni. Gyanítom nem is szeretett, úgy igazán.


Ezen most kesereghetsz még hosszan, évekig, gyötrelmesen, aláírom, hogy tényleg ultravacak, de megéri? Szóval egy ilyen utolsó sz.rcsimbók miatt el akarok pocsékolni a fiatalságod kesergéssel, és egy jól működő kapcsolatot azzal, hogy még mindig vele foglalkozol?


Egyfelől meg sem érdemli, másfelől tök fölösleges. Nem te vagy az egyetlen, akivel ezt eljátszották, sajna nem is az utolsó, de lépj túl rajta, töröld le, tiltsd, és kérj meg mindenkit, hogy ne beszéljen róla többet neked.


És legyél boldog a barátoddal, mert ő a jelenben téged akar boldoggá tenni, és ő sem érdemli meg, hogy egy régi ügy miatt elbaltázd a kapcsolatotokat.


22L

2013. jún. 23. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
akarod*
2013. jún. 23. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:
jaja, teljesen igazad van:)
2013. jún. 23. 18:08
 15/16 anonim ***** válasza:
Mi az "f betűs szó" van? És ilyeneknek adnak a kezébe számítógépet.....
2013. jún. 25. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:
b betű, és nem f. KIPONTOZTAM, DE NEM ENGEDTE H KIIRJAM!!! mi nem érthető ezen? és mégis milyen összefüggésben van h kinek adnak számítógépet? rohadtul nem a kérdésre válaszolsz.. ráadásul hülyeséget..
2013. jún. 27. 12:45
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!