Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az tényleg igaz, hogy a diszkókban simán le lehet tapizni a lányokat?

Figyelt kérdés
Beszélgettem egy (lány) ismerősömmel, és végül mondta, h az tök alap, h a diszkóba fogdossák a lányokat a fiúk (pl a feneküket), meg hogy tényleg mindenki, és ha ezt nem hagynák a lányok nem lenne kivel táncolni, stb... most én vagyok a hülye vagy nemtudom, de én biztos nem engedném egy olyan srácnak, h fogdosson, akivel nem járok..
2013. jún. 23. 18:24
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
azért ez nem teljesen igaz
2013. jún. 23. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
50%
Próbáld megfogni az én fenekemet. Olyant kapnál, hogy a taknyod menetet vágna a nyakadra.
2013. jún. 23. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Azért nő függő, meg az sem mindegy ,hogy mikor jön vissza a kopasz pasija. :D De igen elég sokan engedik. :D
2013. jún. 23. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
de majdnem
2013. jún. 23. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
dedurva :O
2013. jún. 23. 18:26
 6/12 anonim ***** válasza:
27%
Ha vki megfogná a seggem,hozzám dörgölné a farkát v vmi,akk az kiherélve menne haza az biztos
2013. jún. 23. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 ASOT ***** válasza:

Hát az a csaj vagy nagyon részeg már vagy túl sokat szívott, akit csak úgy lehet fogdosni mert az többnyire lézeng csak vagy épp nagyon tombol de nem tudja pontosan hogy mi is van körülötte. Na azt lehet,.


Meg ha nagy a tömeg és egymás hegyén hátán vannak az emberek akkor véletlenül lehet igen....de alapból még sosem tapasztaltam olyannál aki színjózan és képben van.


de olyan is akad persze aki már totál ki van éhezve..

2013. jún. 23. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Tudtommal, ha egy éjszakás kapcsolatot akarsz, akkor szórakozóhelyekre (clubbokba) kell menned.
2013. jún. 23. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Én néha elmegyek egyet táncolni, de csak olyannal táncolok aki bejön nekem. Minden jött-ment paraszt nem fogdoshat. :) Nem tudom hova valósi ez a lány, vagy milyen családban nőtt fel, szerintem ez egyáltalán nem normális és biztos vagyok benne, hogy a barátnőim sem engedik.
2013. jún. 23. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
hát eddig ő sem volt ilyen, nem is értem. na de hát mindegy, az emberek változnak :D köszönöm a válaszokat :D
2013. jún. 23. 18:43
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!