Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Vannak még olyan normális...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vannak még olyan normális fiúk aki nem kihasználni akarják a lányokat, hanem megismerkednének velük?

Figyelt kérdés
Mert akik leszólítanak azok közül egyik sem "normális"...
2013. jún. 13. 23:24
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
100%
Igen vannak, csak sosem hiszik el a lányok. Na?
2013. jún. 13. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
Vannak, mint például én. 20/F
2013. jún. 13. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
vannak
2013. jún. 13. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
Normális az nem vagyok, de udvarias igen, ráadásul nem sietek sehova.
2013. jún. 13. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
én pl. ilyen vagyok ha van kedved írj 1 privit :)))
2013. jún. 13. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:

Én is ilyen vagyok,és messziről kerülöm a ri.okat,normális lányok a gyenge pontom :)

Hány éves vagy?

2013. jún. 13. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
100%
Persze vagyunk, sokan, sokfele, csak soha nem jo helyen es idoben :D
2013. jún. 13. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
Nincs ránk igény sajnos.
2013. jún. 13. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 acelsziv ***** válasza:
Igen vannak. 9 éve boldog párkapcsolatban élek.
2013. jún. 13. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
Nekem noken mindig rosszul esik, ha egy srac elkezd altalanositani. Hogy a noknek csak a penz kell, meg csak a kigyurt izomagyuakra buknak, csak a kulso szamit nekunk, meg ilyenek. Gondolom ugyanigy vannak vele a pasik is, mikor a nok kezdik el ezt. Mikor ilyen kerdeseket olvasok mindig megsajnalom oket, mert persze van egy par, aki csak a szexre megy vagy szimplan "nem normalis", de szerintem ok vannak kisebbsegben, csak roluk hallunk tobbet. Igen is vannak normalis pasik es a legtobb szerintem csak egy kedves lanyra vagyik, es gondold csak el, milyen nehez lehet nekik ilyen eloiteletekkel megkuzdeni. Pont, mint nekunk noknek forditott esetben. Ha leszolit egy "nem normalis" csak hajtsd el es kesz, majd talalkozol rendessel is, csak fel a fejjel:).
2013. jún. 13. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!