Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » En 21 csaj o 31 pasi. Lehet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

En 21 csaj o 31 pasi. Lehet ez gond?

Figyelt kérdés
Ugy nez ki osszejovunk..mar egy eve ismerjuk egymast, naponta beszelgetunk..orulok hogy csak mostanra ertunk oda hogy valami lehetne....Mire vigyazzak egy 31 eves pasinal akinek meg soha nem volt komolyabb kapcsolata, csak kalandok:Most nem kell lehurrogni hogy akkor en is csak az kleszek mert akkor mar megtette volna, viszont hogy viselkedjek hogy ne tunjek mellette gyerekesnek???Amugy talan miatta fogok kilepni egy ket eves kapcsolatombol...a talalkaink titkosak es meg csok sem volt....viszont mar tobbet gondolok ra. Valakinek tapasztalata hasonlo korkulonbseggel?Amugy a pasi max 25nek nez ki.....Irjatok:)
2009. okt. 13. 14:53
 1/10 anonim ***** válasza:
26%
Amig kiszolgálod az ágyban, megteszed amit kér, nem picsogsz, nem nyafogsz, odaado magad, addig nem.
2009. okt. 13. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
52%
3 kerdest olvastam eddig el de ez a f*sz eddig mindenhova irt es olyan gyoker valaszokat mint amilyen o.Latszik h 35% szokott helyes valaszokat adni....mert masra nem is lenne kepes...
2009. okt. 13. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
4%
Ne offolj, a kérdésre válaszolj!
2009. okt. 13. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
51%
igen
2009. okt. 13. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
70%
amúgy az első, akit lepontoztatok teljesen jót írt. egy 21 éves lánynak egy 31 éves pasival.....amíg a szex működik addig oké, de amint nem, akkor elkezd majd romlani minden, mivel rohadtul nincsenek egy hullámhosszon a korkülönbség miatt, egészen mást akar egy 31 és egészen mást egy 21 éves ember. és tökmás a felfogásuk is bizonyos dolgokról. amint problémák jönnek, az 10szer akkora lesz, mint valójában, mert mind a 2 egészen máshogy látja majd. mindemellett abbólis problémák lesznek, h ami egyx 31 évesnek normális, azegy 21 évesnek már nembiztos h az, és fordítva.
2009. okt. 13. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
94%
Igen,tudjuk,hogy nem bírjátok elviselni,ha valakinek más a véleménye,mint a tiétek.Én nem pontoztam volna le egyből az elsőt,mert van igazság a szavaiban,még ha nincs is teljesen igaza!Én is írtam már kb. öt-hat ugyanilyen kérdéshez,és mindig tartottam magam az álláspontomhoz.Szerintem egy fiatal csaj,meg egy 31 éves pasi gondolkodásban alapból különböznek,mert korukból adódóan másként látják a világot.Ebből pedig a későbbiekben sok probléma származhat.Annak is fennáll a veszélye,hogy a pasi belekényelmesedik a kapcsolatba.Ez csak az én véleményem.Most pedig tessék legyökerezni,lehúzogatni,nyugodtan!Nem az itteni százalékaimtól leszek gyökér,azok semmit jelentenek!Szerintem...
2009. okt. 13. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Köszönöm, most megleptetek.

A gyökér.

2009. okt. 14. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
89%

Leírnám az én tapasztalatomat.A párom és én köztem 13 év a korkülönbség.Én 20 vagyok,ő 33.Mi teljesen jól elvagyunk,boldogok vagyunk,és szeretjük egymást.Talán azért mert mindkettőnk életében voltak olyan nehéz napok amiket senkinek nem kívánunk.De kit tudja....lehet hogy azért értjük meg egymást mert teljesen egyforma a gondolkodásunk,szinte már félelmetes,és annyira hihetetlen hogy mennyi mindenben egyezünk.Nem akarok nagyképűnek tűnni,és nem is tartom magam annak,de szerintem ugyan úgy mint nálunk,másnak is sikerülhet.A párom mondta,és néha én is úgy érzem,hogy a koromhoz képest felnőttesebb a gondolkodásom,és talán ezért is értjük meg egymást annyira.Egy érettebb férfira volt szükségem,akinek hasonló a gondolkodása mint az enyém.Valahogy az utóbbi időben nem vonzottak igazán a velem egykorúak,mivel nap mint nap azt láttam hogy őket mennyire a pénz érdekli,vagy hogy ki milyen autóval szaladgál,és milyen bomba nő van mellette.Vagy hogy hétvégén ki mennyire tudott berúgni.Nekem komoly kapcsolat kellett,és sikerült.:):)

Úgyhogy kedves kérdező én csak sok sikert tudok kívánni neked,és kívánom hogy sikerüljön a párkapcsolatod:)

2009. okt. 19. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Csak annyit szeretnék mondani, hogy ne hallgass senkire, akik azt mondják, hogy teljesen másként látjátok a világot+stb... Nekem 36 éves barátom van, én 20éves vagyok. Már lassan 3éve együtt vagyunk és nem mondhatom,h túl sok probléma lenne köztünk. Természetesen vannak apróbb viták,de mindig meg tudjuk beszélni. És ha döntést kell hozni azt is közösen tesszük, de mindig találunk egy olyan megoldást, ami mindkettőnknek jó. Én ezért szoktam mindenkinek hangoztatni,h a kor tényleg nem számítXD Egyébként is miatta hagytam el az akkori barátomat.
2009. okt. 19. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Szerintem semmivel sem másabb a helyzeted,mint ha egy nálad egy évvel idősebb pasival jönnél össze.

Én úgy látom,hogy ha megvan a hasonló érdeklődésikör,és gondolkodásmód (Tehát jól kijöttök egymással,mert egy hullámhosszon vagytok) Akkor mindegy,hogy hány év van köztetek.


Én már egy éve vagyok együtt a barátommal,ő 30 éves.

Köztünk 12 év a korkülönbség,és egyáltalán nem érzem ennek hátrányát,de előnyét sem.

Megszerettük egymást és kész,ez ellen nem lehet mit tenni :)


Nyilván ez a kapcsolat is zátonyra futhat,dehát erre nincs garancia.Meg kell próbálni,és ha összejön akkor örülni neki :-)


Szia!

18/L

2009. okt. 19. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!