Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Csaj probléma, mi lehet a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csaj probléma, mi lehet a gond az elmondottak alapján külső szemmel nézve?

Figyelt kérdés
A problémám a következő: 16 éves vagyok, nem volt még barátnőm, de érzem hogy kell valaki, szeretnék egy lányt szeretni. Nem megy a csajozás és nem is vagyok túl népszerű a lányok körében olyan szinten, hogy, mint pasi érdekeljem őket. Rengeteg nagyon jó lány barátom van, de barátságon túl többre nem jutottam eddig. A külsőmet ők egy tízes skálán átlagosan 10/6-ra értékelték, amit én nem tartok túl jónak, épp, hogy több mint a fele. Sokszor feszélyezve érzem magam, amikor lány barátaim arról beszélgetnek a társaságomban hosszú 10 perceken keresztül, hogy "ez helyes srác", meg "az helyes srác". Eszméletlen kicsinek érzem magam olyankor. Ötletek, hogy hogyan javítsak magamon? Vagy az elmondottakból külső szemmel mi szűrhető ki nagy vonalakban?
2011. máj. 11. 17:59
 1/4 anonim ***** válasza:
Ne legyél türelmetlen. Ne csökkentsd az önbizalmadat. Jön majd a nagy Ő. Majd amikor nem számítsz rá. 16 évesen előtted a világ.
2011. máj. 11. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

muti képet magadról ésmegmondjuk h külsőn mit kéne pl.:D

14/l

2011. máj. 11. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Így a fogalmazásodból ítélve egy jó fej, kedves, normális srácnak tűnsz.

De egy kép alapján valóban jobban meg tudnánk mondani. :)

(ha gondolod küldheted privátba is, és elmondom a véleményemet a külsődről) És én is pontosan ugyanígy érzek, mint te, nagyon vágyom már egy társra, de ez sajnos még várat magára.

14/L

2011. máj. 11. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Egyszer volt egy barátom, akinek előttem nem volt egy barátnője sem, mégis valamiért megfogott az a srác. Nemsokára hozzád is eljön az a lány, akit megfog a személyiséged.

Egyébként, meg ha önsajnálatba merülsz, attól még rosszabb lesz, mert ezt a testbeszéded is mutatja. Kb. azt, hogy "tökre magam alatt vagyok, és nem lesz barátnőm" de így nem is lesz. Ha ezt a negativitást sugárzod kifelé, akkor ne várd, hogy barátnőd legyen, mert a lányok is azt fogják látni, hogy egy önbizalomhiányos fiúval nem érdemes kezdeni.

2011. máj. 11. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!