Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok ti ezért megharagudnáto...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok ti ezért megharagudnátok? Folyton felemlegetnétek?

Figyelt kérdés

A barátnőm folyton emlegeti, hogy én nem vagyok megbízható stb


Ez két eset miatt emlegeti és mindig aztmondja, hogy én otthagyom őt.


egyik ilyen eset: Mentünk valahova időpontra, nekem nagyon kellett WC -nem, leszálltam a bkv ról és mondtam hogy majd követem, ő kapásból besértődött.

Úgy is volt, leszálltam a buszról ő kur va durcás volt(bocsánatot is kértem, hogy bocsi drágám.. stb de kell..), és bementem a legközelebbi mekivel a következő busszal utána is mentem.


Onnantól ahogyan csak tudtam futottam a helyre ahová a lány hivatalos volt.

Szerencsére a megbeszélt időpont előtt odaértem a tüdőmet kiköpve stb... de odaértem, igaz a barátnőm hamarabb odaért egyedül volt ott egy kicsit de mikorra kellettem volna ott voltam.


Ennek ellenére majdnem minden nap a fejemhez vágja ezt az esetet, hogy én nem vagyok megbízható stb Amikor nekem kell valami akkor érdekes sosincs semmi bajom..... stb



Nektek mi a véleményetek erről ?



2013. jún. 23. 22:48
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
A barátnőd egy hisztis p*csa. Szorri.
2013. jún. 23. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
60%
Azt, hogy a barátnőd egy hisztis p*csa és baromira nincs igaza.
2013. jún. 23. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Én elég csípősen visszaválaszolnék neki...

Bocsánatot kértél téma lezárva.Ő meg folyton felhozza....

Már nálam betelt volna a pohár!

2013. jún. 23. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Ember, ne legyél papucs!
2013. jún. 23. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Szerintem ennek a lánynak a bolond szomjúsága kockázatos változásokat hozhat. Hagyd ott! :S
2013. jún. 23. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
0%

nem tudom eddig hány lány válaszolt.. mert a válaszok, nem olyannak tűntek, de akkor az én véleményem:

nem vagyok egy hisztizős fajta, max. vágok egy grimaszt, vagy kicsit magamban durcázok, de nem szoktam a pasi orrára kötni, ha feleslegesnek érzem. EZ, amit leírtál alapvetően egy felesleges semmiség, nem hiszem, hogy kiakadnék, (esetleg ha nagyon fontosnak érezném, hogy ott legyenek mellettem, vagy napok óta erre készülök stb.) VISZONT az én barátom mániákus elkéső és gyűlölöm ezt benne. szerintem kb. az első száz alkalommal nem szóltam, aztán egyszer mikor fél órát késett a megbeszélt találkozónkról megsértődve hazamentem.

ezzel csak azt akartam mondani, hogy nem lehetséges, hogy többször is csináltál már ilyet? mert én amikor így elmentem, megsértődtem és utána elmondtam mi bajom, csak nézett rám, hogy, hát ő aztán sose késik.. hát, pedig igenis, hogy mindig (: szóval, lehet észre se vetted idáig és ez már egy sokadik alkalom, amiből azt szűrte le, hogy nem lehet benned megbízni..

én nem szoktam a barátom orrára kötni, de ettől függetlenül én is azt gondolom, hogy sok helyzetben nem feltétlenül számíthatnék rá. mert ilyen.. figyelmetlen, megy össze-vissza stb.

és az előző kommentelők, jó nagy bunkók, mivel egy ilyen elmesélt sztoriból nem feltétlenül azt kéne levonni, hogy valaki "hisztis p*csa" ..

2013. jún. 23. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Köszi, hogy lebunkóztál. De szerintem, ha egy lány kiakad azon, hogy a barátjának Wc-re kell mennie, akkor igenis hisztis p*csa. Hiába írsz ide ilyen monológot, az a te pasid, nem a kérdező, ne találd már ki rögtön az egész életük. Ebből az infóból amit megtudtunk, igenis az szűrhető le, ami továbbra is a véleményem. Hogy a lány hisztis. És hagy legyen már meg a véleményem..
2013. jún. 23. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

a legutolsónak, köszi az értelmes választ.


Hát igen fontos lett volna neki, vagy is volt.

Mert forgalmi vizsgázott és oda kisértem pont, de ha hív a természet.. akkor.. nem bírok mit csinálni


És mielött elkezdődött volna odaértem vagy 10 percel elötet így is.. és lihegve stb úgy fogadott, hogy mi a faszt keresel te itt.... bár aztán megnyugodott de folyton azt a szitut mondogatja mindig.



A kséről annyit, igen az elején amikor még ne mvolt komoly előfordult h késtem 1,5 órát is, és megvárt... de amióta komoly a dolog sose kések sehonnan........ itt se késtem el mert találkoztunk elötte csak az odautazás közben jött ez a kis malör

2013. jún. 23. 23:17
 9/10 A kérdező kommentje:

# 7/8 ma 23:12


igen, az tény hogy hisztis mert mindenért sír a szája, és én már sokszor nembírom, ilyenkor inkább elfordulok stb nem szólok hozzá, vagy grimaszolok..


ekkor meg azzal jön hogy miért hisztizek én állandóan, meg mindenért besértődök olyan vagyok mint egy hisztis pi csa... amikor ő kezdi csak nem folytatom inkább ráhagyom

2013. jún. 23. 23:19
 10/10 anonim ***** válasza:
Ne hagyd, hogy az ujja köré csavarjon... szerintem vagy erre megy ki a játék, vagy tényleg hisztis p. Szeretik a lányok, ha van valami, amit felhozhatnak időről időre, mert akkor neked kuss, mert te vagy a mocsok...
2013. jún. 24. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!