Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti megharagudnátok, ha ez...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti megharagudnátok, ha ez történne veletek? Bővebben lent.

Figyelt kérdés
Ti megharagudnátok, a pasi helyében? Ha ő megcsalna titeket, ti meg bosszúból és hirtelen felindulásból lenyúlnátok fél vagyonát (nem százezrekről van szó), és eltűnnétek (külföldre utaznátok)?? Persze ő keresne, kutatna utánad...Ha megtalálnátok, akkor mit tennétek? Visszakönyörögnétek, esetleg megfenyegetnétek, vagy durvább?
2012. aug. 17. 22:17
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
a "megharagudnék" egy nagyon szelíd kifejezés lenne az akkori állapotomra :)
2012. aug. 17. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Caput lenne neki! De mivel soha nem csalnám meg a páromat, ezért erről kár is beszélni.
2012. aug. 17. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
ha max 2-300 e Ft-ról van szó akkor hagynám a f@szba ha több milláról lenne szó akkor utána mennék.
2012. aug. 17. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
Hálát adnék az égnek, hogy kiderült végül is, hogy ilyenre is képes.
2012. aug. 17. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:

nekem attól több eszem van, hogy egy ilyen lotyó le tudjon nyúlni


viszont visszafizettetném veled a pénzt a balhere helyében

2012. aug. 17. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:

Nyilván...

A megcsalásnak semmi köze a vagyonhoz, így ez egy logikátlan bosszú lenne, nem így kell bosszút állni, és nem is úgy, hogy megcsalod te is, sőt nem kell bosszút állni, és kibékülni sem, el kell hagyni és kész.

2012. aug. 17. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Ezt lopásnak nevezik cicám... semmi köze a haragudásnak ehhez...
2012. aug. 17. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

majd ez a kis hirtelen felindulás miatt ha börtönbe kerülsz majd rájössz, hogy megérte-e?


naiv vagy és ostoba

nem kell keresnie, majd a rendőrség megkeres téged, ha feljelent, amire gondolom elég nagy az esély

a legtöbb országgal van kiadatás, szóval az ottani rendőrök majd szépen hazatoloncolnak

2012. aug. 17. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

Miután ez bűncselekmény, (és össze nem egyeztethető a félrelépéssel) alap, hogy sittre menne a drága.

Ha nem sikerülne bizonyítani, biztos, hogy agyonverném, úgy, hogy azt se lehessen bizonyítani, hogy én voltam.

Ha nem tudná visszafizetni a pénzem, akkor nem túlzásból mondom, tényleg agyonverném.

2012. aug. 17. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

Mivel nincs oly sok pízem, amivel BPről Monornál messzebb tudnál menni, ezért nehezen tudom magam beleélni a helyzetedbe, de ha mégis lenne, és te lelépnél vele, akkor én biztos nem mennék utánad. Na, de az akit küldenék rád, az szemeteszsákban hozna vissza ledarálva!

Amúgy nem vagyok bosszúálló típus.

2012. aug. 17. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!