Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek? Képtelen vagyok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miagyaszlegyen kérdése:

Mit tegyek? Képtelen vagyok dönteni? Kérlek olvassátok el több lent.

Figyelt kérdés
Én és a barátom 3 éve vagyunk együtt. 5 hónap után költöztünk össze. 1 hónapja minden este kimaradozott, és semmit se mondott. Aztán kapott egy olyan smst hogy Szia, Anita most nem tud jönni két hétig mert majdnem lebukott a férje előtt, de mit szólnál ha elhoznád azt a csajt akit mondtál eljátszhatnánk vele. Szakítottunk, és tegnap azt mondta meg az aki az smst írta felhívott, hogy ők csak neten beszélgettek, de személyes találkozóra nem került sor. Aztán még a barátjával is elment bulizni és két csajt is vittek magukkal... miközben én otthon aludtam. Könyörög , sír, mindent megígér. Újra akarom kezdeni vele hisz nagyon szeretem, de az eszem azt mondja hogy újra csalódni fogok. Egyszerűen minden tönkre tett ami kettőnk közt volt nem tudom hogy hogy nézhetném mindezt el hisz alig bírom elhinni az egészet és egyszerűen képtelen vagyok bízni benne. Tudom hogy szeret, és én is szeretem. De valahogy nem megy.... Esetleg valaki átélt már hasonlót? Kell hogy mást is meghallgassak.
2013. jún. 24. 06:33
 1/7 anonim ***** válasza:

Ha nem bízol benne annak ott vége.

A Bizalmatlanság ...az egyik legrosszabb emberi érzés.

Ha most csalódtál benne először adj még neki egy esélyt főleg akkor ha szereted is.Hiszen mindenki meg érdemel egy második esélyt.

De ha még 1x átver ne foglalkozz vele többet.

2013. jún. 24. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Sajnos nem az első eset. De nem bírom elfelejteni. Nekünk álmaink voltak. Nekem Ő a családom. De nem megy.. talán időre van szükségem?
2013. jún. 24. 06:42
 3/7 anonim ***** válasza:
Megcsalt, hülyérevett téged. Ez az ember NEM SZERET TÉGED! Ne is álltasd magad ezzel!
2013. jún. 24. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

És megy a sírás, hogy a férfiak milyen szemetek.

Mikor ezt hagyják a nők és még ők könyörögnek az újrakezdésért.

Vedd észre, hogy legalább három (igen három) nővel megcsalt. Lehet, hogy mindet egy hónap alatt és napi szinten. Térj észhez és legyen már valami tartásod. Rég vége a kapcsolatodnak. Neki csak kényelmes, hogy van aki mos rá.

2013. jún. 24. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 winR ***** válasza:
Valóban jól látod a dolgokat, csalódni fogsz, ha folytatod vele. És akkor ugyanezt eljátszhatod majd, nem lesz akkor sem könnyebb. Jobb, ha most mondod meg neki, hogy elég volt. Most egy pár hétig olyan jófiú lenne, idilli lenne minden, de utána újra ezt csinálná.
2013. jún. 24. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Hát, hogy nem szerelmes, az biztos. A szerelem alapból kizárja az ilyesmit. Most valószínűleg rettenetesen össze vagy zavarodva, és meg is értelek.. De amit így külső szemmel, tiszta fejjel tanácsolni tudok:

Had sírjon, könyörögjön, ígérgessen. Hagyd a fenébe


21/F

2013. jún. 24. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

5-10 év múlva vagy el fog hagyni vagy el fog múlni a türelmed. Akkor fogod bánni, hogy most nem léptél.

Az elmúlt 3 évet ne bánd, volt abban jó és volt értelme is.

Most viszont le kell zárnod ezt a kapcsolatot.

Ha nem teszed meg határozottan, akkor szép lassan te leszel az, akivel megcsalja a másikat, te pedig reménykedni fogsz, hogy visszamegy hozzád.

2013. jún. 24. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!