Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Képtelen vagyok bízni a Kedvesemben . Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Minden kapcsolatomban probléma volt a féltékenységem.

A mostani Kedvesem nagyon szeret de egyszerűen nem megy ki a fejemből hogy talál egy jobbat. Mit tegyek?

Teljesen befészkelte magát a fejembe ez a gondolat és nem hagy nyugodni.

Nem ellenőrizgetem semmi ilyet nem csinálok, egyszerűen csak félek. Mi a megoldás? :-(


2013. máj. 29. 08:35
 1/7 A kérdező kommentje:
25 vagyok és lány.
2013. máj. 29. 08:35
 2/7 anonim válasza:
sajnos ez egy kapcsolatban gyakori vagy meg tanulsz benne bízni vagy tönkre teszed a féltékenységgel a kapcsolatotokat.
2013. máj. 29. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Legyél jobb mindenkinél, és nem fog jobbat találni. Parázás helyett kezdj el sportolni, legyél csinos, nőies és kívánatos, csábítsd el, legyél k.rvás, éljétek meg a fantáziáitokat, érdeklődj a világ iránt, legyél érdekes, okos és érdeklődő, és főleg legyél jókedvű.
2013. máj. 29. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Szerintem meg senkiben sem lehet bízni. Ilyen egyszerű.

35 F

2013. máj. 29. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Én is azt tudom javasolni, amit az egyik válaszadó, erősítsd az önbizalmad.
2013. máj. 29. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 ivilicious ***** válasza:

én is olyan voltam,viszont nekem a mostani párom az első, akiről tudom,h sohade sohadesoha nem csalna meg senkivel.

szeret téged,neki te vagy a legjobb.


20L

2013. jún. 7. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 zoliba' ***** válasza:
2 eske megmondta a tutit. Amúgy ha nem adott okot a féltékenységre és te mégis cseszegeted,az számára megalázó. Nekem volt ilyen,majd megfulladtam. A Fa tusfürdő reklámban,mikor kivillant a cici,akkor balhé lett,hogy miért nem fordítottam el a fejem! Ez komoly. Hát tudod utána az ajtó felé fordítottam a fejem és végeztünk. Én gyűlöltem mindig is a pszycho csajokat.
2013. jún. 7. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!