Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan szoktassam el a számító...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan szoktassam el a számítógéptől a barátomat?

Figyelt kérdés

folyton a gép előtt ül, lesi a facebookot pedig tudja hogy semmi sem történik.. ha elráncigálom sexel az is csak átmeneti megoldást nyújt mert azután is visszaül mintha misem történt volna.. hiába hisztizek hogy foglalkozzon velem semmi :( max birkózunk egy kicsit aztán megint gépezik.. gondoltam már rá hogy megváltoztatom a jelszót(mert az én laptopom) de akkor meg nagyon berágna rám!

valami ötlet?


2013. jún. 24. 10:17
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
Hát,ennyire vagy fontos neki...
2013. jún. 24. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
próbáltál már újsággal az orrára csapni?
2013. jún. 24. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
Dobd ki azt az élettelen sz@rt.
2013. jún. 24. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
100%
Van egy olyan lehetőség,hogy belépsz a bios-ba és a boot részre beállítod,hogy"disabled" és el se indul a gép kb..
2013. jún. 24. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
100%

Esetleg ha szerveznétek közösen programokat, hogy elmentek valahová?

Pl: strand, mozi stb.., akkor ott nem tudna gépezni és jól is éreznétek magatokat..ellennétek (habár ehhez pénz is kell).

Én is számítógép függő vagyok, de egy lányért simán otthagynám a gépet.

17/F

2013. jún. 24. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
Arc:D
2013. jún. 24. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:

Csapasd meg árammal..:)


Vagy tán beszélj vele?

2013. jún. 24. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:

próbálok vele beszélni vele mindíg:D csak hihetetlenül rá van függve a facebookra.. ha még játszana valamivel mert azt én is csinálom(WOW)..


programokról meg annyit, hogy moziba nemjön, szórakozóhelyre nemjön, max az utcán lehet vele lenni.. amit meg én utálok mert unalmas. néha elmegyünk fagyizni fel a városba meg vissza azt annyi :\ az a gond, hogy dög meleg van és így a mátrába se jó felsétálni :(

2013. jún. 24. 10:26
 9/19 anonim ***** válasza:

Azért ez így elég hervasztó lehet...:(


Pedig valahogy hatni kell rá...

2013. jún. 24. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:

Akkor beszéld meg vele, hogy ez neked így nem jó, hogy állandóan gépezik és alig akar menni elmenni valahová stb...

Ha ennek ellenére sem nem változik, akkor sajnálom, mert jobbat érdemelsz...

2013. jún. 24. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!