Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Hogyan szoktassam rá a páromat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan szoktassam rá a páromat, hogy ne legyen vonalkódos az alsója (rendesen törölje már ki nagy dolog után)?

Figyelt kérdés

Egyáltalán miért van az, hogy mi nők ki tudjuk törölni normálisan, nem lesz olyan a bugyink, (még tisztasági betétet is használunk enyhébb hüvelyi folyás miatt!) de a férfiak alsó nacija mindig "vonalkódos" marad?!


Még csak 3 hónapja bútoroztunk össze, 3 hónapja mosok, vasalok rá, és eddig ilyennel nem szembesültem. Nem értem, hogy nem szégyelli otthagyni így az alsógatyáját nekem a fürdőszobapadlón. Nem kisgyerek, én egy férfival akarok együtt élni, nem egy sz*ros kisgyereket örökbe fogadni!! HELP, mit tegyek, szeretem, de ez fúj! :(


27/N



2013. ápr. 11. 16:48
1 2 3 4 5 6 7
 1/61 anonim ***** válasza:
51%
Miért is te mosol és vasalsz rá? Cseréljetek! Aztán rájön, mit jelent ez. Nálunk mindketten egyenlő arányban végezzük a házimunkát. Nem hal bele, ha ő is mos maga után. Ne mosd ki a gatyáit, egy idő után rájön, hogy muszáj megcsinálnia, mert nem marad! N29
2013. ápr. 11. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/61 anonim ***** válasza:
38%
Mert a nők segge nem szőrös általában, a srácoké pedig igen, azt pedig nehezebb tisztára sikálni egy darab papírral. Amúgy inkább arra szoktasd rá,hogy mossa ki a seggét,miután kábelt fektetett, vagy este üljön a trónra, fürdés, zuhany előtt.
2013. ápr. 11. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/61 anonim ***** válasza:
66%

"Miért is te mosol és vasalsz rá? Cseréljetek! Aztán rájön, mit jelent ez"


Ne nevettess. Én magamnak mosok és vasalok, de nem sok mindent jelent, nem kézzel kell ma már mosni.

2013. ápr. 11. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/61 anonim ***** válasza:
33%

Nem nevettetlek. Ha cserélnek, akkor flegmán megcsinálhatja a saját gatyáit, ahogy te is viselkedsz, a csajnak meg nem kell a párja szaros gatyáival foglalkoznia.

Az én párom elég igényes ahhoz, hogy wc-zés után mosakodjon, és ha erre nincs lehetősége, nedves wc-papírt használ. Ha valaki erre nem képes, mossa a szaros gatyáját saját maga, ez a minimum.

2013. ápr. 11. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/61 anonim ***** válasza:
90%

Lehet igénytelen, de az is lehet, hogy az a helyzet áll fenn, mint amit az előttem írt.


Nekem is elő szokott fordulni, igaz nagyon ritkán. És hiába használok el fél guriga wc papírt, ha a valagam szőrös. Bár ez leginkább akkor szokott előfordulni, ha munkahelyemen munkaidőben végzem el a dolgom.

2013. ápr. 11. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/61 A kérdező kommentje:
Hát azért így beszéltük meg, mert én meg nem vagyok konyhatündér, ő viszont mesterszakácsként dolgozik, többet is keres és hosszabb a munkaideje, ezért hát így lett felosztva... :/
2013. ápr. 11. 16:58
 7/61 anonim ***** válasza:
87%
Hat nem ertem miert ekkora problema bedobni a mosogepbe.... na mindegy. Vegyel nedves wc papirt es"nezd dragam, ezzel tokeletesen tisztara lehet torolni" felkialtassal add at neki. Ha meg ezert nem mersz neki szolni, hat... Vagy igy marad, vagy hazakoltozol. Ennyi.
2013. ápr. 11. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/61 anonim ***** válasza:
33%
Ezentúl, ha vonalkódos, ne mosd ki. Hagyd ott, ahová ledobta.
2013. ápr. 11. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/61 anonim ***** válasza:
41%

#2-nek: Igazad van, "nehezebb tisztára sikálni egy darab papírral". A hangsuly az egy szon van. Ne legyél már annyira spur, hogy nem szánsz annyi papirt a törlésre, hogy ne maradjon sza-os.

Kérdezönek: Ezt kell megmondanod neki is: egy férfival akarok együtt élni, nem egy sz*ros kisgyereket örökbe fogadni!!

2013. ápr. 11. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/61 anonim ***** válasza:
78%
Hogy a nőké nem olyan??? Mentem egy családhoz dolgozni, ahol két vagy három lány van, meg az a anyuka. Apuka mutatta hogy mi lenne a munka, a szuterénben voltunk lent, szét volt válogatva a mosni való. Én szégyelltem el magam, mert az apuka rugdosta félre a sz@ros bugyikat az útból, hogy odaférjünk. Annyi sz@ros tangát amennyi ott volt, életemben nem láttam, azt sem tudtam, hova nézzek. Úgyhogy ne legyél már álszent, a nőké is pont olyan, mint a férfiaké!
2013. ápr. 11. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!