Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Valóban léteznek szeretethiány...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valóban léteznek szeretethiányos nők? Szeretethiányos nőt könnyebb megszerezni, ha sok szeretetet adsz nekik még ha nem is vagy az esetük?

Figyelt kérdés
2013. jún. 24. 11:49
 1/5 anonim ***** válasza:
Talán igen.
2013. jún. 24. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ez igaz. De szakítani velük nem ajánlatos. Már azért is, mert sokkal jobban megviselik őket... Szóval óvatosan.
2013. jún. 24. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nyilván könnyebb őket "megszerezni", meg azokat, akik önbizalomhiányosak. De nincs a homlokukra írva, szóval azt nem tudod megcsinálni, hogy mostantól csak a szeretethiányos nőkkel foglalkozol.
2013. jún. 24. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

hm, ha magamból indulok ki: már régebb óta egyedül vagyok, és észrevettem, hogy egyre többmindenki tetszik. meg úgy a kapcsolat minőségét tekintve is egyre lejjebb mentek az igényeim. :P

azért nagyon-nagyon sokkal így sem tudtam leadni az igényeimből. tehát azért egyáltalán nem mindegy, hogy ki udvarol. még akkor sem, ha nagyon szeretne az illető.

2013. jún. 24. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a kislány és fiatal tini azért megy bele kétes kapcsolatokba meg a szexbe, mert addig is valamilyen formában szeretetet, törődést, odafigyelést kap. Azért adják oda magukat hogy ezt az állapotot minél több ideig fent tartsák. Gondolják, hogy amíg szexelek vele addig szeret. A szülök sajnos ebben a világban a család fennmaradásáért küzdenek. És nem a nike cipőért a gyereknek, hanem a napi betevőért. Na ez a gáz!!!!
2013. jún. 24. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!