Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan tudnám végre elhinni,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudnám végre elhinni, hogy én is kellek valakinek? 22/F

Figyelt kérdés
Egy értelmes, általában csendes,visszahúzódó, kedves, hűséges, szeretethiányos, komoly kapcsolatra vágyó önbizalomhiányos, önbecsülésem nulla jellemű fiú vagyok és hiába mondták, hogy helyes vagyok meg hiába jelezték a lányok,hogy tetszem nekik, mivel én sosem mertem kezdeményezni ugye azért, mert az önbizalomhiányom miatt én eleve el sem hiszem, hogy én tetszem azoknak a szép lányoknak, pedig már haveromék is mondták, hogy hányna megnéztek vagy épp én tapasztaltam, hogy utánam nézett hátra nem is egy lány már az utcán vagy olyna feltűnően stírőlt némelyik lány, hogy csak néztem, hogy ennek tényleg én tetszenék?!
2012. febr. 6. 23:19
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:

Hát nézd.

Ha te olyan hülye vagy, hogy nem hiszed el a nyilvánvalót, hogy tetszel a lányoknak, akkor sajnos ne várj csodát.

2012. febr. 6. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:

ma 23:21


Jó, de tudod ez nem ilyen egyszerű.


Elég hosszú a történetem, de a múltban elég sok rossz akaróm mondott rám olyan dolgokat, ami miatt csúnyának és vesztesnek érzem magam még ma is.


A múlt eléggé rányomta a bélyegét a jelenemre is sajnos.

2012. febr. 6. 23:29
 3/20 anonim ***** válasza:

Ne gondolkozz ezen mert csak negatív leszel.

És ha negatív vagy akkor azzal semmire sem mész csak magad alatt vágod a fát.

Ilyen alapon aki utolsónak indul egy versenyen minek indul? Vagy minek iszol üdítőt úgyis kipisiled. :D sorolhatnám. Majd akkor találod meg mikor nem számítasz rá.

Utánna meg azt fogod kérdezni magadtól mit keres egy ilyen jó nő mellettem??

Szóval ne foglalkozz ilyen kérdésekkel.

2012. febr. 6. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
Szűz vagy?
2012. febr. 6. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 lila nyuszi ***** válasza:

Úgy, hogy félreteszel mindent amit eddig gondoltál. Elengeded és jól érzed magad és nem görcsölsz. Kár, hogy a legnormálisabb pasiknak nincs önbizalmuk... Van kedved beszélgetni akkor írj. :)


20/N

2012. febr. 6. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:

ma 23:39


Miért kérded?


EGyszer volt egy egyéjszakásom, de amúgy semmi azóta.

2012. febr. 6. 23:56
 7/20 anonim ***** válasza:
kíváncsivá tettél, mutatsz egy képet? akkor megmondom, hogy van-e a külsőddel baj vagy sem :P 23/L
2012. febr. 7. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
100%

Kedves Kérdező!

Te most kb azt írtad le magadról, ami a csajok zömének netovábbja. Te most igazából egy adag önbizalom doppingra vársz? Vagy arra, hogy megnyugtassanak, hogy igen, ilyen f@sza tulajdonságokkal egy igazi kuriózum vagy és csak folytatnod kell mindent, akkor majd az öledbe hullik egy tuti nő? Ezért tenni is kell valamit! Minden agyban dől el! Ha minden este azzal fekszel le, hogy b@sszameg azért is megváltozok és ezért meg is teszel mindent, akkor változni fognak a dolgok. Nyissál csajok fele! Mi történhet? Megesznek? Elküldnek a pics@ba? Kiröhögnek? Na és? Kit érdekel? Tovább állsz, csiszolsz a dumádon és újra! Elszántság kérdése az egész!

Hajrá!


22/F

2012. febr. 7. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
100%

van egy mondás hogy egy bácsi az árvízkor a ház tetején áll és várja hogy isten segítsen.

Arra megy egy hajó, mondja hogy elviszi

a bácsi azt mondja nem kell majd isten segít.

arra megy egy helikopter,

akkor is azt mondja nem kell elvinniük majd isten segít,

3 szorra is arra csónakázik valaki megint elutasítja azzal, hogy isten majd segít.

Meghal felmegy a menybe és megkérdezi istentől miért nem segítettél, erre azt válaszolta, hogy küldtem 2 hajót és 1 helikoptert mire vártál még segítségként...


Szóval lényeg kezdeményezz mi a bánattól nem mersz... ha nem kopogtatsz az ajtón nem igen fognak neked ajtót nyitni.

2012. febr. 7. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
100%
Először is ezen nagyon könnyű segíteni! A recept a következő: felejtsd el amiket most leírtál! Ha nem tudod elfelejteni, akkor ne beszélj ezekről! Most is azzal kezdted, hogy visszahúzódó, csendes, szeretethiányos, bla bla bla.. amiket csak így elsőre megjegyeztem, de végig sem olvastam! Ezeket vedd a kifejezéseket vedd ki a szókincsedből! Önbizalmat sehol nem adnak ingyen. Csakis sikerélmények útján lehet elérni. Ha ezt nem tanulod meg, akkor egyike leszel a sok lúzernek, aki valójában egyáltalán nem egy selejt srác, csak azzá tette magát. Próbálj meg úgy beszélni egy lánnyal, hogy közben te is jól érezd magad, és ne görcsösen hallgass egy randin. Ahhoz, hogy szeretetet kapj, előbb neked kell szeretetet belefektetned. Ez a második lépés. Udvarolnod kell, mézes mázos szavak mondani a lányoknak, incselkedni, stb, hogy egy csaj érdeklődését felkeltsd, és ha ez megtörtént, akkor majd meglátod, hogy mennyire kedvesen viszonozzák ezt. De ahogy írtad, téged attól még szimpatikusnak találnak, szóval már megvan az alapod, amire építhetsz.
2012. febr. 7. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!