Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tennétek a helyemben, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tennétek a helyemben, ha szeretitek a másikat és úgy gondoljátok ez egy komoly kapcsolat?

Figyelt kérdés

Egy éve vagyok együtt a párommal és még soha senkit nem imádtam ennyire, mint őt. Tudom azt is, hogy viszont szeret, amire még nem volt példa az életemben.

De sajnos ennyi idő után kezdenem előbukkanni az első komolyabb problémák...

Az a legnagyobb baj, hogy ő nem egy buta srác, viszont hajlamos beletörődni a dolgokba. Nem keres túl sokat a munkahelyén (nem gond, én is dolgozom, tehát egyáltalán nem várom el, hogy eltartson vagy ilyenek!) de van, hogy azt a kevés fizetését is az anyjának adja, mert különben idézem: "lehet csomagolni". Arról ne beszéljünk, hogy az apósom a barátom és az anyósom fizetése kb. csak az anyós által felvett hitelekre megy el, mint kiderült, mert nem hiszem el, hogy hármójuk pénzéből nem képes megélni... és most már azért is pénzt kér a fiától, hogy én ott vagyok néhanapján náluk. De akkor kérjen tőlem, mert szegény már nem tud miből adni...


Mindez nem érdekelne, ha látnám h a párom keresne új munkát vagy hasonló... kicsit olyan, mintha beletörődött volna, mintha picit még vezetni kéne őt, pedig én vagyok a nő. Persze, egyidősek vagyunk, 24 évesek, nem az hogy házasságon gondolkodom vagy hasonló, de értitek...


Csak az a baj nem tudom, hogy tálaljam neki mindezt, anélkül, hogy megbántanám.. mert egyre több a vita köztünk minden más apróság miatt, mivel én magamba folytom ő meg nem tudja mi van..


Félek attól, hogy tönkremegy a kapcsolatunk és úgy érzem azt most nehezen tudnám feldolgozni...összeomlanék.


24L



2013. jún. 24. 19:34
 1/5 anonim ***** válasza:
ha annyira szeretitek egymást és van annyira stabil a kapcsolatotok költözzetek külön, mert ez nem megoldás hogy anyuci bezsebel mindent... persze akkor is segíteni fog az anyjának gondolom, de ő is 24 éves, ne ő tartsa már el az anyukáját is.. mi is hasonló cipőben jártunk ( csak itt nálunk volt ez nem a vőlegényemnél), de sikerrel kitörtünk :) 20L
2013. jún. 24. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Igen, csak az a baj, hogy a barátom is egyszer elhatározza mérgében, hogy elköltözünk és utána meg fél a követezményektől...
2013. jún. 24. 19:44
 3/5 anonim ***** válasza:
akkor sajnos nem vagy neki elég fontos... :(
2013. jún. 24. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

ez az utolsó hozzászolás baromság.

szerintem üljetek le normálisan beszélgetni és feltételezésekben beszélj. aztán ha nem esik le neki, mondd meg hogy szerinted mivan. azzal nem sértődik meg, mert igazából kivülálló vagy a témában

2013. jún. 24. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Koltozzetek kulon. Milyen kovetkezmenyek lehetnek? Max annyi, hogy az anyja nem szedi el a penzet, de mast nem igazan tud csinalni.
2013. jún. 27. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!