Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek ha barâtnōm bulizni akar de nélkülem és râadásul pasizós házibuliba? Természetesen a barâtnōi egészen messze állnak a szentektōl.

Figyelt kérdés

Én viszont komolyan gondolom és vele szeretnék bulizni.Nem egyedül mintha szinglik lennénk.

Komoly gondolkodású vagyok és én sem megyek le semmilyen csajozgatôs helyre nélküle. És ha ez nem lenne elêg ott lesz egy olyan tag is aki nyomul is râ...(nem engedi,hogy bârmit tegyek ellene)19-20/F



2013. jún. 10. 07:15
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Minden buliban lehet pasizni és csajozni is, az egész alapvető bizalom kérdése. Sose csináltam gondot abból, ha a barátnőm bulizni ment, bízom benne, szüksége van rá, hogy a barátnőivel legyen, én oda nem kellek, van más közös programunk.
2013. jún. 10. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

nem egy bulin fog múlni, hogy megcsal-e vagy nem. ahhoz nem kell buli, hogy összefeküdjön valakivel. csak a lányon múlik, hogy mennyire gerinctelen, ha szeret téged semmilyen körülmények közt nem fog megcsalni.


én is voltam már el bulizni a barátom nélkül bulizni(igaz nem szórakozóhely volt, hanem egy tánciskola által szervezett buli volt, de soha nem nyomultak rám, mindenki kulturáltan viselkedett).


a túlzott féltékenykedés se tesz jót egy kapcsolatnak.

2013. jún. 10. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

2esnél a pont.

Csak megbízni tudsz benne, mást nem. Kell neki egy kis szabadság hogy jól érezze magát ( nem mintha veled nem érezné magát jól, félre ne értsd)

és ne féltékenykedj! tapasztalatból mondom, hogy megöli a kapcsolatot, én majdnem elveszítettem azt akit a legjobban szeretek mert féltékenykedtem... nem kicsit...

szóval próbálj meg benne bízni :)

2013. jún. 10. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Valahol igazuk van azoknak akik a bizalomról papolnak. De azért gondolkozzunk el, miért olyan fontos neki, hogy egyedül mehessen...
2013. jún. 10. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:

Nekem is ez a bajom,ha egy pár vagyunk akkor engem.mièrt nem hív?

Az.egyik barátnōje persze viszi barátjàt.

Ez a.fō bajom...meg a nyomulôs gyerek...

2013. jún. 10. 08:23
 6/14 anonim ***** válasza:
Aki olyan az akkor is meg fog csalni ha ott vagy vele. Én is a párom szeme láttára smároltam mással.
2013. jún. 10. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

Buliban voltunk és úgy bepiáltam, hogy azt se tudtam hol vagyok meg kivel..

Józanul soha nem jutott volna eszembe rá se nézni másra mert nagyon szerettem. Majd legközelebb a következő párommal már több eszem lesz és nem iszom és/vagy nem bulizom.

2013. jún. 10. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

igazad van valahol, de ne kezdj el gondolkozni ezen mert olyan szitukat beképzelsz, ami meg sem történik :)


egyébként én meg megbeszélném a bnőmmel ezt a nyomulós gyerek dolgot.

nálunk is volt egy ilyen kis csicska, mondtam is a gyereknek, hogy legközelebb nem verbálisan fogok szólni, hogy hagyja abba :)

beszéld meg vele

2013. jún. 10. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:

köszönöm a sok hasznos tanácsot.

De én olyan vagyok,ha egy pár vagyunk akkor együtt menjünk bulizni is, és ne járjunk előre beláthatatlan külön utakon....

2013. jún. 10. 08:56
 10/14 anonim ***** válasza:
Egy kapcsolatban a bizalom a legfontosabb, ha nem engeded el akkor ő fog otthagyni, engedd el és bizz benne. Mindenkinek kell egy kis szabadság, persze az nem azt jelenti, hogy megcsal. Ha pedig megcsal akkor nem szeret, és megteheti máshol is nem csak a buliba.
2013. jún. 10. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!