Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért jönnek be sokkal jobban...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért jönnek be sokkal jobban a szőkék?

Figyelt kérdés

Már régen feltűnt, hogyha egy lány szőke, az kb. meg tízszerezi a szépségét (Az én szememben). Az mindegy, hogy természetes vagy festett.

Például itt:

[link]

Az első lány után majdnem megált a szívem :P (A barna/fekete hajú meg "csak" szép)


Nem zavar a dolog, csak tudi szeretném, hogy más is van-e így :)



#barna #csaj #szőke #nézek jobbra balra
2013. jún. 24. 23:53
 1/9 anonim ***** válasza:
Nem az én előző kérdésemnél láttad? :DDD Amúgy, szerintem sokan vagyunk így.
2013. jún. 24. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Elképzelhető, egy fél órája nincs jobb dolgom kérdések olvasgatásánál
2013. jún. 24. 23:59
 3/9 anonim ***** válasza:
Én is így vagyok ezzel!
2013. jún. 25. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:

Jó neked...

Már hogy bejönnek...

Rám eszméletlenül tapadnak a szőke nők, mindenhol benéznek, szemeznek velem... Szexuális kapcsolatom is csak szőke nővel volt... De nekem sajnos Nagyon Nem tetszenek. Kifejezetten taszít, hogy ilyen világos a hajuk. Sőt némeiktől a hideg kiráz :O

Én a Feketére rezonálok de valami irgalmatlanul... :D

Vagyis mondjuk úgy, hogy minél sötétebb annál jobban tetszik.

Szóval a képen látható szőke hölgyemény nem hoz lázba egyátalán, persze megcsinálnám szívesen ha akarná, de amúgy simán elmennék mellette az utcán és észre se venném... ( Ha fekete lenne vagy sötét barna akkor HÚ XD )

Sajnos a fekete zsánereim nem igazán kezdegetnek ki velem :O

Ideje lépnem :D

2013. jún. 25. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Nekem már volt a hajam barna is fekete is. De soha nem néztek meg annyian, mint amikor szőke vagyok. :) És szerintem maradok is ennél a színnél :)


17/L

2013. jún. 25. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Nekem meg pont a barna hajú/szemű csajok jönnek be. A szőkék sokkal ritkábban.
2013. jún. 25. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:

0:08 -vagyok :)


Megnézni mondjuk szerintem én is többször nézek szőkét, mivel úgy sem tetszenek igazán ezért simán bámulhatom is, mert egyrészt nem nagyon akarok tőlük semmit, másrészt bennem van a tudat, hogy a szőkéknél jó vagyok :D

A feketékre alíg merek ránézni XD Legalábbis mondjuk, hogy ott jobban kerülöm a szemkontaktust is. PEDIG PONT ŐK TETSZENEK :D

2013. jún. 25. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Kinek mi áll jól, és ki mit szeret.. Én a sötétebbet feketét vagy sötétbarnát favorizálom, szóval ez a szőke téma..
2013. jún. 25. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
A képek közül szerintem az autóban ülő lány a legszebb, aki pont nem szőke. Valószínűleg egyébként ez a nagy szőke mánia a média hatásának köszönhető, mivel a mi éghajlatunkon a többség sötét hajú, ezért nagyobb üzletet lehet csinálni azzal, ha megpróbálják a nőket rávenni, hogy fessék be a hajukat. Skandináviában pl nincs ilyen, mert ott az a természetes, megszokott. :) Ugyanez van a bőrszínnel. A délieknek a fehérbőrű nők számítanak egzotikumnak, nálunk pedig, mivel a fehér a többség, a barna bőr számít divatosnak, mert nagy üzlet van belőle (szolárium, barnító krémek stb). Egyszóval mindig azt favorizáltatják az emberekkel, ami nem természetes, mert ebből lehet üzletet csinálni. Sajnos ezt nem látják át sokan, pedig a napnál is világosabb.
2013. jún. 25. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!