Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok, nektek a soványabb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, nektek a soványabb vagy a erősebb testalkatú fiúk jönnek be jobban?

Figyelt kérdés
17F 180 cm 65 kg
2012. jan. 8. 17:03
 1/8 anonim ***** válasza:

Erősebb testalkatú...nem a hájas, kövér, hanem a macis,aki kicsit kötöttebb, erősebb. A túl sovány számomra nem vonzó.


24/L

2012. jan. 8. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nekem is az ízlésesen (!) kisportoltak,nem a vékonyak jönnek be.Viszont a túlgyúrtak sem igazán.Az arany középút.
2012. jan. 8. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
az első szerintem az én alkatomat találta el...kérdező srác,szerintem vékony lehetsz.(22-f)
2012. jan. 8. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nekem a kozepes testalkat jon be.Legyen rajta izom de legszebb amikor nem szálkás és kockás hanem még borítja egy kis husi:-)Természetesnek néz ki.Lehet kissé zomok, enyhén mackos testalkat is de ne logjon a pocakja
2012. jan. 8. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Mi van akkor ha a nőnek lóg a pocakja? :( Egyszerűen undorító, és a lányok zöme nem törődik eléggé saját testi adottságaival.
2012. jan. 8. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Hát a logo pocak nem szép és nem egészséges egyik nemnél se.Ahogy észre vettem lányoknál mostanában tini korban van úszogumi a csiponadrágon..aztán a 30-as éveikben szulés után..de akkor már jobban tudják palástolni
2012. jan. 8. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Inkább vékony.
2012. jan. 8. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 whatshername ***** válasza:

Én csak a vékonyakra buktam mindig is :)


21/L

2012. jan. 8. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!