Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 9 év korkülönbség sok egy 20...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

9 év korkülönbség sok egy 20 éves lány és egy 29 éves fiú esetében?

Figyelt kérdés
2013. jún. 25. 10:46
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem!
2013. jún. 25. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
0%

22 éves pasiként azt mondom hogy sok, hiszen korban hozzád illővel kellene összejönni, és esélyt adni nekik is.

de még mindig ezerszer jobb mintha egy 35 évesel jönnél össze.

Továbbá, ha én lezek ennyi idős, természetesen nem fogom soknak tartani a korkülönbséget! :D


((már most is a 15 évesek felé kacsintgatnék, ha nem lenne kapcsolatom...:D))

2013. jún. 25. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 Snooch ***** válasza:

Sok mindentől függ, ennyiből nem lehet megmondani. Ha a lány eléggé éretten gondolkodik (na és persze a srác is), akkor nincs gond, maximum az eltérő életcélok jelenthetnek problémát (ki mikor akar családot alapítani, stb, persze ha komoly kapcsolatról beszélünk egyáltalán).


Ha valamelyik fél sokkal éretlenebb, mint a másik, vagy ha teljesen mást akarnak az élettől, akkor 2 év korkülönbség is sok lehet.


Persze a nagy korkülönbségek előbb-utóbb kiütköznek.

2013. jún. 25. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Ha te már a családalapításon gondolkozol, de a lány még szeretné magát kiszórakozni és még nem akar családot, akkor elég viharos kapcsolatnak nézel elébe...
2013. jún. 25. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Nekem annyi mindig sok lesz.
2013. jún. 25. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Nem . Ha a husz éves lene a 9ével időseb féll akor igen.
2013. jún. 25. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Ideális.
2013. jún. 25. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 Sudribunkó ***** válasza:
Szerintem igen. Ha 30-40 lenne, az o.k., de a 20 éves lány még suliba jár (vagy éppen elkezdi az Életet), míg a 29 éves srác már dolgozik/kezd lenyugodni/családot alapítani stb. (elvileg már nem csak az öklözőzsírról és a s*ggből szájba témákról szól az élete). Ezért sok. 20 éves lányhoz 22-23 éves srác illene, vagy 70 éves nagyapók, akik úgy tolnak s*ggbe, hogy oda se köpnek!
2013. jún. 25. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
A lány szerintem érettebb a koránál, pár éven belül már szeretne családot, bár kinézetre nagyon kislányos. A srác meg dolgozik.
2013. jún. 25. 13:06
 10/11 anonim ***** válasza:
határeset:D
2013. jún. 27. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!