Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha 15 vagyok (lány) és tetszik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha 15 vagyok (lány) és tetszik egy 22 éves férfi akinek én is bejövök, felejtsem el? Nagy a korkülönbség?

Figyelt kérdés
2013. jún. 6. 14:40
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
74%
Sanszos, hogy gyereknek fog nézni.
2013. jún. 6. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
48%
Még várhatnál két-három évet ezzel a dologgal szerintem.
2013. jún. 6. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
48%
Még várnod kéne jó pár évet
2013. jún. 6. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Várhatnál még, de akár jól is elsülhet.
2013. jún. 6. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Necces, ha nagyon erős a vonzalom és amúgy mindketten érettek vagytok egy normális kapcsolatra akkor nem feltétlenül kell elfelejteni, csak figyelj oda rá, hogy ne csak a külsejével fogjon meg. Ismerd meg és tedd fel a kérdést, hogy tudod-e szeretni benne az embert. Később már nem feltétlen sok ez a különbség, de most eléggé és ez a külvilágnak is fel fog tűnni, fogtok megjegyzéseket és beszólásokat kapni, külön-külön is, együtt meg pláne, szóval erre készülj és gondold végig, hogy elviselitek-e együtt és megmutatjátok-e a világnak ha oda kerül a sor, hogy nincs igazuk. :)
2013. jún. 6. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim válasza:
79%

A kor különbség elvi kérdés. Ez lett bekódolva a fejünkbe, hogy ha még fiatal vagy, akkor egy idősebb férfi nem illik hozzád. Idővel ez a korkülönbség már abszolút nem lesz feltűnő. Ha odaadó, óvatos, figyelmes, és szem előtt tartja, hogy te még csak most kezded el élni azt a bizonyos nagy betűs ÉLETet, akkor nincs azzal baj.

Én nekem az első komoly barátom, akivel már volt testi kapcsolat, én 17 ő pedig 25 éves volt. És nem éreztem azt, hogy ajajajjj túl érett hozzám. Sőt! Ő tudta, hogy hogyan kell velem óvatosan, odaadóan bánni. Sok mindent tanultam tőle.

Lányokhoz mindig is idősebb pasik illenek. A fiúk későn érnek, ez tény. Úgy hogy ne zavarjon! Nincs ezzel semmi baj!


20/N

2013. jún. 6. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
nagy a korkülönbség, de bármi lehet belőle, nem kell elfelejteni
2013. jún. 6. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
51%
ma 14:45 a lányok érnek későn... Úgy 50 évesen döbbennek rá hogy mekkora barmok voltak egész életükben. :) De nem baj, elhiszem hogy te kivétel vagy, te kis túlérett :)
2013. jún. 6. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindnekinek a válaszokat!
2013. jún. 6. 14:53
 10/14 anonim válasza:
69%

Nem vagyok én gyümölcs, hogy túl érett legyek. Egyszerűen csak mondom, hogy alapjáraton a nők hamarabb érnek. Ezt az egyik tanárom mondta anno középiskolába, hogy kell a min. 2-3 év plusz. És én arról nem tehetek, hogy vannak genetikailag elcseszett, retardálódott lányok. Én most a normális állapotról beszéltem. (14:45 voltam)


20/N

2013. jún. 6. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!