Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Csajok, kaptatok már vmilyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok, kaptatok már vmilyen alkalomra vmi szexi fehérneműt esetleg vmi féle hálóinget a párotoktol egy különleges alkalomra?

Figyelt kérdés
Mit szoltatok hozzá? A bnőmmel már többmint 2 éve vagyunk együtt és most lesza szülinapja és mivel nincs semmi elképzelésem már vmi iesmire gondoltam. Sztetek?
2009. okt. 13. 20:01
 1/4 anonim ***** válasza:

páromat ismerve jobb is hogy semmi ilyet nem kaptam...együtt vettünk már,de ő egyedül még nem

(fix h méretet nem találná el:D)

2009. okt. 13. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én most valentin napra kaptam a barátomtól egy selyem hálóinget, és csipkés combfixet:) nagyon tetszett, eltalálta az ízlésem, igaz a hálóinget vissza kellett vinni 1 számmal nagyobbra cserélni, mert cicibe szűk volt:) de a szándék volt a lényeg, és nagyon örültem neki.
2009. okt. 13. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
barátnőm csipkefűzőt kapott párjától szülinapjára, azt nem tudom hogy a mértetet eltalálta e párja, de az biztos hogy nagyon meghatotta :D
2009. okt. 13. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
én a barátomtól karácsonyra egy mídert kaptam.:) eltalálta a méretet pedig nekem nagyon nehéz jót találni a nagy cicim és a kis derekam miatt (nekem előtte nem is sikerükt:D pedig nem kínainál néztem ahol a legnagyobb a B-s melltartó:D) szóval nagyon örültem neki:) akkor voltunk egy évesek.:) 17L
2009. okt. 14. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!