Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit csináljak? Mindenki belém...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak? Mindenki belém szeret!

Figyelt kérdés

Jó, tudom hencegésnek hangzik, de nem annak szántam, és tudom, most mindenki lefújjog, hogy de prűd vagyok.

Lényeg:

Volt egy több évig tartó kapcsolatom, aminek vége lett. Ez idő alatt a társadalmi életem 0 lett, mert minden fiú utánam futkosott, mert szeretem a sört, a pc játékokat, tudom hogy mi a nő szerepe az életben a férfi mellett,stb, (nem sorolom, mert akkor meg megkapom azt, hogy dicsekszek magamra..)

És, lányokkal sose jöttem ki, csak fiúkkal tudtam elbeszélgetni, a fociról, kocsikról, tudományokról, életről.

Mit tegyek? 4 fal közé vagyok beburkolva, hogy ne ismerkedjek meg emberekkel, de még neten is mindenki csak azt akarja, járjak vele. Nem értik meg, hogy nekem az első barátom marad az utolsó is, pedig már vége vele. Így is teljesen magányos vagyok, de most már a neten se ismerkedjek? Pedig 1értelműen kimondom, hogy csak barátság.

Bújjak el az erdőbe, és valljam Rousseau elveit?



2013. jún. 25. 14:47
1 2 3 4
 1/40 anonim ***** válasza:
Én beléd szerettem.*.* szereted a Rock zenét?
2013. jún. 25. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/40 A kérdező kommentje:
Semmilyen közösségi oldalon nem vagyok fent pedig, csak itt, meg X-fire, skype. Ennyi...úgy érzem magam, mint aki beteg, és el kell zárkóznia:S
2013. jún. 25. 14:50
 3/40 compactegon ***** válasza:

szerintem túl sokat foglalkozol magaddal. mégis; hány ember/nap akar téged becserkészni, hogy annyira zavar?

illetve: nem elhamarkodott kijelentés, hogy az első barátod egyben az utolsó is? mennyi idős vagy, haver? :)

2013. jún. 25. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/40 A kérdező kommentje:

Hát..igen, meg talán kicsit nehezebbet is.

Az biztos hogy meghalni Rammstein koncert alatt fogok (:

2013. jún. 25. 14:50
 5/40 A kérdező kommentje:
19
2013. jún. 25. 14:50
 6/40 anonim ***** válasza:

Hát tudod 1 csajra kb jut 50 pasi szóval...

Amúgy is fiúk és lányok haverok előbb utóbb lesz aból más is egyik oldalon

2013. jún. 25. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/40 anonim ***** válasza:
Jaj en is imadom a Rammsteint en is ott akarok meghalni *-*-*-*-*-*
2013. jún. 25. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/40 anonim ***** válasza:

azért az öngyilkosság cimkét remélem, csak viccből tetted oda.

szerintem találhatnál valakit, akivel nagyon jól összeilletek, és lehetne majd ő egyben a párod és barátod is :)

hány éves vagy? én másba mrá szerelmes vagyok, szóval veled nem akarnék semmit, max. barátkozni, csak nem tudom, a szerelmem örülne-e neki.

Biztos vannak még fiúk, akik lányokkal jönnek ki jobban, de nem akarnak tőlük semmit (én is ilyen vagyok, sok lánybarátom volt/van). Velük próbálj meg barátkozni. Hogy hol, jó kérdés. Esetleg nagy korkülönbséggel keress barátokat, barátságnak jó, de komolyabb talán nem lenne belőle.

2013. jún. 25. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/40 Ivan Iljics ***** válasza:

Erős kísértést érzek a troll válaszra hogy gyere ismerkedjünk.


Szadista megoldást tudok: barátkozz csúnya és okos srácokkal. Ők is beléd fognak szeretni de nem fogják bevallani, az esetek 70-75%-ban. Ha mégis, könnyebben elfogadják az elutasítást.


Vagy türelmes megoldás: Keress hozzád hasonló lányt. Ritka, gondolom, de nem vagy egyedül. Előbb-utóbb találni fogsz egy lányt akinek szintén hasonló az érdeklődése és akkor vele (gondolom) jól össze fogtok barátkozni.

2013. jún. 25. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/40 anonim ***** válasza:

Szerintem ezt most úgy felejtsd el,ahogy van és inkább próbálj meg túllépni azon az exeden.

Nem azzal,hogy ismerkedsz,hanem ha vége,akkor zárd le és ne légy remete.

Először kicsit állj helyre.

2013. jún. 25. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!