Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Az mér van hogy egy fiú aki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az mér van hogy egy fiú aki mindenki szerint szeret és mondta is és közben más lányokkal van elfoglalva? és elég félre érthető dolgokat mond

Figyelt kérdés
van egy fiú az osztályomba aki nagyon teccik és azt mondják hogy szeret is de közben más lányoknak olyanokat mondd hoggy...(jó értelemben) akkor már nem szeret?
2011. márc. 8. 14:22
 1/4 anonim ***** válasza:

megpróbálnál érthetően fogalmazni?


ha jól értem, neked tetszik egy fiú, és valószínűleg te is tetszel neki. idáig világos.

2011. márc. 8. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
igen és közbe engem le se szar
2011. márc. 8. 14:34
 3/4 anonim ***** válasza:

Szerintem ez kamukérdés. Ilyen rossz helyesírása senkinek sincs. Vagy csak naív vagyok? :D

Vegyük úgy, hogy komolyan veszem a kérdést (én asszem értettem, miről van szó). Szerintem a fiú nagyon komolytalan még, és fűnek-fának ugyanazt mondja. A másik lehetőség, hogy komolytalan, és ezért nem tud mit kezdeni a vonzalmával, és inkább más lányokkal kavar, mert fél.

2011. márc. 8. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
ha téged le se szar akkor már miért tetszenél neki? a többiek miért mondják ezt?
2011. márc. 8. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!