Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mocscsaj kérdése:

Most akkor mi a helyzet?

Figyelt kérdés
A barátom 20 éves én pedig 17 vagyok és már egy éve együtt vagyunk, de mindig is mondta, hogy nem én vagyok a legszebb lány meg ha elmentünk valamerre mindig megnézett mindent lányt és mondta, hogy ezt "meghúzná" a másiknak szép a melle. Nekem kis melleim vannak és nem éppen a legkerekebb fenekem és őt ez is zavarja. Meg tudja, hogy nagyon féltékeny típus vagyok és mindig más lányokkal jön, de van amikor nem tudom hogy csak úgy poénból mondja vagy komolyan is gondolja mert ma is mondott egy olyat, hogyha egy 20 éves szőke cica odamenne hozzá rögtön elhagyna. Vesz nekem ajándékot meg figyel rám, de mégis miért mond ilyet? Mit tegyek szerintetek?
2013. jún. 25. 21:11
 1/2 anonim ***** válasza:
Szar a helyzet.
2013. jún. 25. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Mit tegyél? Menjen a levesbe, a szőke cicáival együtt
2013. jún. 25. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!