Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mit tegyek? Elég furi Helyzet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Elég furi Helyzet többi lent 15/f

Figyelt kérdés
Általános suliban 7.ben megtetszett egy 8.os lány és később kiderült hogy neki is tetszem. Azon az éven ugy is látszott öszejövünk de egy akori barátom olyan dolgokat terjesztett ketönkről ami a lánynak nem tetszett és azt mondta hogy itt fejezzük be mert ez igy nem lessz jó. Most már középiskolába jár 16 éves én 15 és nagyon jó barátok vagyunk de nekem még mindig nagyon tetszik és szeretem. Multkor beszéltünk és valahogy szóba jött ez a fiú lány barátság és mondta hogy igen szerinte van és erre élő példák vgayunk mi de én többet szeretnék. Félek ezzel elrontom a barátságunkat ha nemet mondana meg hogy lehet már nem tud rám tekinteni csak úgy mint barát :(. (nincs barátja)

2013. jún. 17. 11:51
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Probald meg elmondani neki. Nekem is a legjobb fiu baratom szerelmet vallott, de en mondtam, hogy nem szeretem es o tiszteletben tartotta. Azota is baratok vagyunk. :)

Szurkolok neked! :)

2013. jún. 17. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha ő megmondja neked konkrétan, hogy csak barátként tekint rád, akkor azt úgy is gondolja. Nem akar semmit, ha akart volna már rég lépett volna.
2013. jún. 17. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
sajnos #2-nek van igaza, bár aztmondják barátáságból lehet szerelem, de szerelemből barátság soha. én a helyedben inkább örülnék, hogy barátként legalább szeret, nemhiszem, hogy ebből komolyabb dolog lehet majd. ő is elmondta, hogy CSAK barátok vagytok!
2013. jún. 17. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
1# eleg nagy FAIL vagy.. "tiszteletben tartotta.." meg johogy bahh hiszen szeret.. te meg huzod az agyat es azt hiszed hogy ez neki is jo.. mmmm.. nem. amugy a kerdesre valaszolva: ha azt mondta hogy barat.. nem halalmind1? ha bejossz neki akkor is mondhatja hogy barat.. legegyszerubb ha megkerdezed tole,ha o is, akkor happy end, ha nem, akkor depi end..
2013. jún. 17. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekem is volt, hogy pár barátom ( fiú),ők is így voltak vele, elmondták, és nem történt belőle semmi. Úgy csinálok, mintha meg sem történt volna, és így megmaradt a barátság :) Szerintem mondd meg nyugodtan, de nem ámadd le vele, csak úgy picit, és lehet, hogy azt mondja, hogy oké, de neki csak a barátság marad! :)
2013. jún. 18. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!