Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez lehetséges? Van ilyen?

Figyelt kérdés
Sok lánynál próbálkoztam, volt párkapcsolatom is, de eddig még egy lány se tudott szerelmes lenni belém. Szeretnek velem lenni de nem éreznek szerelmet. Mi lehet velem a baj? Értelmes választ szeretnék. Köszönöm
2013. jún. 25. 21:29
 1/8 anonim ***** válasza:
Nem inkább te nem érzel szerelmet?
2013. jún. 25. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Hát fiam lehet meleg vagy!
2013. jún. 25. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Én szoktam az lenni, de eddig nem viszonozták
2013. jún. 25. 21:31
 4/8 Pain for Pleasure ***** válasza:
Nem nyílsz meg eléggé előttük, nem mered önmagad megmutatni nekik.
2013. jún. 25. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 C0r3 ***** válasza:
A szart nem nyílik meg. A fiú homokos a lány meg leszbikus. Ez a megoldás !
2013. jún. 25. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Meg merek nyílni előttük, tudom önnmagamat is adni, de valamiért nem lesznek belém szerelmesek. Valamit rosszul csinálhatok :S
2013. jún. 25. 21:38
 7/8 Pain for Pleasure ***** válasza:
Akkor még nem találtál megfelelő lányt.
2013. jún. 25. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Csak azt nem értem hogy a baráti társaságom olyan könnyen becsajoznak, igazi párt találnak maguknak, de nekem valahogy nem akar összejönni.
2013. jún. 25. 21:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!