Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A bátyám lenyúlta a barátnőmet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A bátyám lenyúlta a barátnőmet akivel 3 éve jártunk. Most készülnek összeházasodni. Hogy lehet ezt feldolgozni?

Figyelt kérdés
2013. jún. 25. 22:49
 1/10 anonim ***** válasza:
sehogy
2013. jún. 25. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
ipari hősdarálóval
2013. jún. 25. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Úgy, ha keresel egy másik nőt és az esküvőre elfelejtesz elmenni.
2013. jún. 25. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
a csaj nem is érdekel, de a saját testvérem hogy tehetett ilyet...
2013. jún. 25. 22:51
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
az esküvőn ha megkérdezik, hogy van-e valakinek tudomása olyasmiről, ami akadályozza blabla, akkor mondj igen :D remélem ilyen nem csupán a filmekben van
2013. jún. 25. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
90%
Hát én biztos, hogy lebasztam volna neki egyet (na jó, igazából összevertem volna), hátha rájön, hogy mekkora gyökér. Szerintem menj el az esküvőre, és az első sorban vigyorogva bámulnám a menyasszony csecsét.
2013. jún. 25. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

bocs, de ha nem a tesód, akkor más vitte volna el a csajt, szóval ő a hibás, mert ment, soha nem a harmadik a hibás

amúgy, most nem értelek, ez nem most történt, főleg mivel házasodnak, talán nem ezen kéne agyalni, N

2013. jún. 25. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
54%
Ha most házasodnak, akkor nyilván nagy szerelem volt. Indulj ki ebből, és hogy nyilván nekik sem volt egyszerű, mert tudták, hogy veled szemben ez milyen rossz dolog és nem akartak neked fájdalmat okozni, hanem egyszerűen csak erősebbek voltak az érzelmeik, hogysem le tudják győzni őket. Ha őszintén szerelmesek egymásba, akkor próbáld ezt megérteni és megbocsátani. Máshogy nem hinném, hogy menne a feldolgozása.
2013. jún. 25. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
44%

Azért ha a bátyám lenne a harmadik fél, biztos nem így gondolnám... Ha én kerülnék olyan helyzetbe, hogy belezúgok a tesóm csajába, akkor előbb a tesómnak mondom el....


"Bros before hoes!"

2013. jún. 25. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
A szívnek nem lehet parancsolni!
2013. jún. 26. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!