Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek gáz ilyen fiatalon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek gáz ilyen fiatalon összeházasodni?

Figyelt kérdés
23 éves múltam, a barátnőm 19. 5 éve vagyunk együtt, nem tudom az életemet mással elképzelni, és úgy érzem ő sem. Jövő hétre tervezem, hogy megkérem a kezét. Szerintetek gáz vagy nem gáz ilyen fiatalon házasodni? Mondjuk még nem mondott igent :D, de 99% hogy igent mond.
2013. márc. 11. 01:25
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
65%
Szerintem felesleges dolog a házasság. Az csak egy papír, viszont ha esetleg gond akadna, akkor annál több problémát szül a végén.
2013. márc. 11. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Nem gáz, de csak akkor, ha íratsz házassági szerződést, nehogy aztán kisemmizzen.
2013. márc. 11. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Én még várnék vele a helyedben,de sok sikert hozzá :)
2013. márc. 11. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Tudom hogy nagy álma, hogy egyszer legyen egy szép esküvője. Én nem gondolkoztam házassági szerződésen, kéne? :D
2013. márc. 11. 01:28
 5/12 anonim ***** válasza:

Szerintem ez olyan dolog hogy én elvből nem házasodnék addig amíg nincs valakivel egy stabil közös életem. Nem éltünk legalább 2-3 évet együtt, közös háztartásban, közös kasszán, mert ott ismerszik meg igazán a másik.

Gáznak nem mondanám, bár én nem tenném. De régebben ez természetes volt, mostanában a gazdaság miatt tolódik ki ez az életkor mert, eleve sokan 23-4-5-6 évesen végeznek az egyetemen és nagyjából kb 28-30 éves korára jut olyan szintre anyagilag az ember hogy "megteheti" hogy letelepedik, és összeköltözik azzal akivel van.

2013. márc. 11. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Szép esküvő, lakodalomhoz azért pénz is kell. Minőséghez főleg. Ki bírod fizetni? Illetve a családok ki tudják úgy,

hogy ne kelljen hitelbe belemászni?


Tudom, sz*r dolog a pénz, de azért erre is kell gondolni.

2013. márc. 11. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Anyagiakkal nincs probléma, persze az egész esküvőt nem tudnám kifizetni egymagam, de gondolom a szülök majd besegítenek :). Amúgy itt lakik nálam már lassan 2 éve, szóval tudjuk hogy milyen az együttélés, ennél jobb nem is lehetne :D.
2013. márc. 11. 01:36
 8/12 anonim ***** válasza:
Ez esetben szabad a pálya :) sok boldogságot.
2013. márc. 11. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
A legfontosabb dolog a mai világban egy házassági szerződés. A lényege, hogy megkönnyíti a dolgokat, ha esetleg válnátok. Muszáj rá felkészülni, a lényege, hogy rögzítitek, ki mit vitt be a házasságba, arányosan lesz elosztva ha váltok. Pl.: Beviszel 10 millás lakást, vagy a szüleid neked adják, a csajszi csak egy 2 millás kocsit. Váltok, ha nincs házassági szerződés, 6 milla neki, 6 milla neked. Ha van akkor viheti a kocsit, a ház a tiéd.
2013. márc. 11. 02:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
NE mások véleményével foglalkozzál! 5 év után eltudod dönteni hogy szeretnéd e vagy sem :-) Éltetek is már egy háztartásban elég időt ugy hogy .. meg kell próbálni különben sosem tudod meg ;-)
2013. márc. 11. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!