Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Felköszöntsem a születésnapján?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Felköszöntsem a születésnapján?

Figyelt kérdés

A volt barátomról van szó. Pár hónapja szakítottunk, de kb pár hete felkerestem. Közölte, hogy nem bánja, hogy nem vagyunk együtt, mert tudja, hogy csak fájna/fájt volna nekem. Nem igazán beszélünk, de békével váltunk el.

Azon morfondíroztam, hogy köszöntsem-e a közelgő szülinapján? Hiszen ez egy gesztus, és nem hiheti azt, hogy a nyakába loholok?


2013. jún. 26. 14:05
 1/8 A kérdező kommentje:
Ugyanis ő is írt köszöntőt nőnap alkalmából, még a szakításunk után nem sokkal...
2013. jún. 26. 14:07
 2/8 anonim ***** válasza:
Nem ismerem a háttértörténeteket de mivel a születésnapjáról van sz nem hinném hogy bánná ha felköszöntöd én legalább is biztos nem hinném azt hogy a nyakamba loholsz!
2013. jún. 26. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Szerintem szép gesztus lenne tőled,én biztosan értékelném.
2013. jún. 26. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
Hát ha nem akarsz tőle semmit akkor szerintem ne !..De te tudod!...:DD
2013. jún. 26. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
nincs ebben semmi, én is írok az exemnek ha szülinapja van. Nem hiszem, h ebbe bármit is belegondolna.
2013. jún. 26. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Ha nincs barátnője akkor írj neki, de semmi komolyat, kivéve ha még nem közömbös számodra.
2013. jún. 26. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
szerintem nyugodtan koszontsd fel hiszen ha nemreg felkerested sztem bunkosag lenne nem felkoszonteni ot foleg ha nem haragba valtatok el
2013. jún. 26. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!

Igazából már nem szeretem, csak rosszul esik, hogy elvileg sokat jelentettem neki, mikor még nem voltunk együtt, és miután összejöttünk és vége lett, mintha nem is akarná fenntartani a kapcsolatot. Szerintem egy szimpla köszöntést írok neki :)

2013. jún. 26. 23:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!