Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Felköszöntsem exemet a születé...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Felköszöntsem exemet a születésnapján?

Figyelt kérdés
3 hónapja nem vagyunk együtt, de azóta is szinte minden nap beszélünk, mert erőlteti hogy maradjunk barátok (ő hív fel minden nap). Jövő héten lesz szülinapja. Nem tudom, hogy felköszöntsem-e, mert attól félek hogy azt hiszi hogy azért csinálom, mert még mindig fontos nekem és ki akarok vele békülni. Ha nem köszöntöm fel, talán észreveszi magát végre, hogy nem érdekel?

2013. máj. 4. 23:48
 1/8 anonim ***** válasza:
72%
Írj neki egy semleges emailt, az tökéletes lesz. Udvarias vagy, de mégsem fog másra gondolni.
2013. máj. 4. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

#1 én a helyedben nem általánosítanék

honnan tudod, hogy ő sem fog másra gondolni?

2013. máj. 4. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Kívánhatsz neki boldog szülinapot, mi az hogy "erőlteti a barátságot"? Talán mert fontos vagy neki? Felköszöntöd születésnapja alkalmával egy "boldog szülinapot!" És annyi :D. Szerintem eleget tettél azzal hogy hagyod magad befolyásolni még mindig ilyen téren.
2013. máj. 4. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha úgyis mindennap felhív, akkor a születésnapján mondd, hogy 'Istenéltesse sokáig'. De nagyobb köszöntés azt jelenti, visszamész hozzá..
2013. máj. 4. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Letiltatott Facebookról. Nem tudom és nem értem miért. Ő se tudta megmondani. Pedig nem írogattam neki, nem likolgattam, + semmi ilyet. Szóval ezek után mit köszöngessem???? Oké, nem vágom rá a telefont ha felhív, de nincs kedvem szülinapján jópofizni.
2013. máj. 4. 23:59
 6/8 anonim ***** válasza:
Elég gyerekes a srác, de miért nem mondod meg a szemébe hogy ne zaklasson, nem akarsz barátja se lenni? Ha nem érti meg akkor ne foglalkozz vele majd idővel rá jön maga is! :)
2013. máj. 5. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Evian köszi a segítséget! :) Hát igen muszáj megmondanom neki hogy még a barátja se akarok lenni, mert úgy tűnik magától nem jött még rá erre.
2013. máj. 5. 00:04
 8/8 anonim ***** válasza:
Hát akkor tényleg ne köszöntsd fel. Tök fölösleges lenne.
2013. máj. 5. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!