Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A párom már többször az exe...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párom már többször az exe nevén szólított. Miért lehet ez?

Figyelt kérdés

Megérteném ha nem rég szakított volna az exével de annak már egy éve. Velem 5 hónapja van együtt de előttem volt 2 rövid kapcsolata is.

A kapcsolatunk alatt többször is az exe nevén szólított és ez nekem nagyon rosszul esett. Meg kéne ijednem hogy van köztük valami? (én bízom a páromban csak rosszul esik amikor ilyen van)

Egyébként a párom húga és az exe nagyon jó barátnők és az ex folyton ott lóg pároméknál...ez is baromira idegesítő.

Ti mit tennétek a helyemben? Egyáltalán foglalkoznátok vele?



2013. jún. 27. 08:55
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Megkérném a párom, hogy lehetőleg ne szólítson többet az exe nevén, mert az neked rosszul esik. Ha nem képes erre odafigyelni, és továbbra is előfordul, akkor azuztán én is az exem nevén szólítanám őt. had érezze kicsit hogy te miről is beszéltél.
2013. jún. 27. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:

Megkértem már rá , ő is látta rajtam hogy megviselt meg ilyenek. (Nekem 7 hónapja ért véget egy 2éves kapcsolatom mégsem szólítom őt az exem nevén).

Ő azt mondta kifogásként hogy nem direkt csinálja, nem is azt akarja mondani csak kicsúszik a száján.

2013. jún. 27. 09:08
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom mennyire lesz hosszú eletű a kapcsolatotok. Én átmentem már ilyenen, és rájöttem, hogy soha nem lehet egy okés kapcsolatunk, ha az exe láthatáron van. Engem zavarna, ha az exe állandóan náluk lógna, ráadásul még az ő nevén is szólitana. Na az már sok!
2013. jún. 27. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
86%
Nem kell feltétlenül rosszra gondolni. Simán megeshet, hogy ösztnösen az ő nevét mondja. Nem kell egyből kombinálni meg a legrosszabbra gondolni.
2013. jún. 27. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudta még elfelejteni, és szerintem valamilyen szinten hiányzik neki, még ha nem is mondja.


Ha a párom, ilyet csinált volna, akkor már nem lenne mellettem. Eléd durva ez szerintem.


4 és fél éve vagyunk együtt.

2013. jún. 27. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

A barátom tagadja hogy bármi is lenne köztük és azt erősítgeti hogy soha nem gondol rá meg már teljesen elfelejtette ő csak engem szeret stb...

De én is arra gondolok hogy basszus tuti gondol rá mert egy az folyton ott van a lakásukon amikor én nem és nem tudom mit szoktak csinálni...Meg ez milyen már hogy mióta szakítottak már 3 csajjal járt de még engem is az exe nevén szólít. Amúgy az övéké egy másfél éves kapcsolat volt, de azt állítja hogy nem volt az igazi vele.

2013. jún. 27. 09:24
 7/13 anonim ***** válasza:
79%
Az agya azonosítja a két kapcsolatot: valószínű hasonló típusú lány lehetsz,vagy a kapocslat hasonló. És,valszeg még nem felejtette el.Ilyet már én is csináltam.Amikor a második barátommal voltam, aki szintén komoly kapcsolat volt,akkor nagyon hasonlított az érzés az elsőre-már abban,hogy máshogy érez az ember egy kalandnál és máshogy egy komoly kapcsolatnál. Aztán elmúlt. N
2013. jún. 27. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
79%

7-es,vagyok. Most abban nem nagyon tudok segíteni,hogy az ő fejében mi van,és mennyire érez még a régi iránt, vagy nem.

Ha azt mondja,hogy nem ,akkor biztos így van.De valami azért csak van,mert a nevén szólít.Ami nem valószínű,hogy szerelem.

Szerintem,beszélgess vele még erről,aztán lépjetek túl rajta.

Hány évesek vagytok?

2013. jún. 27. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
94%

engem a volt barátom anyukája hívott mindig a srác exe nevén!! de úgy, hogy ők két hónapig jártak, két évvel korábban, viszont barátok maradtak utána. mi egy évig voltunk együtt, de állandóan lekrisztizett az anyuci, borzasztóan zavart.

végül nem emiatt, de szakítottunk.

2013. jún. 27. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

Ne haragudj hogy ilyet mondok de valami nem 100 a pasival hogy ennyire nem képes főleg ha eltérő a nevetek. Van valamilyen hasonlóság a nevetekben? Mi a nevetek? Mit kever mivel? Oké hogy vannak akik tényleg katasztrófálisak nevekben na de hogy azt akit elvileg SZERET nem tudja megjegyezni kicsit sok lenne nekem.

Én lekopogom nem kerültem még ilyen gondba a nevemmel. Az kéne! A sokadik után közölném hogy akkor vagy szépen elfelejti és továbblép, vagy nem tűröm hogy ne tiszteljen meg annyival se hogy legalább a nevemet megjegyezze! Néha egy egy éjszakás kaland utáni pasi is képes rá.

Valóban nincs túl egyáltalán a kapcsolaton, vagy emlékezteted rá vagy a kapcsolatot


Az ex ott lóg a tesónál viszont annál inkább ismerős. Addig nincs nyugalom amíg ott van, hidd el, egyszer csak véletlen összefutnak, kell valami segítség és hopp már fel is ébredt a tűz valamelyikben, főleg hogy ennyire nem képes elszakadni a nevétől se... Nem is tartott sokáig nálam a kapcsolat. Jött a legyünk barátok, segíts, tesó mesél neki, találkozzunk. Sőt erről csak utólag tudtam...

2013. jún. 27. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!