Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hány év járás után jegyezett...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hány év járás után jegyezett el titeket a barátotok, párotok?

Figyelt kérdés
A válaszokat előre is köszönöm!

2013. jún. 27. 13:51
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
hat engem még 2év után se.. apu anyumat fél év után:D
2013. jún. 27. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
3 és fél.
2013. jún. 27. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
1hónap
2013. jún. 27. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 A kérdező kommentje:
Én nekem júliusban lesz 2 éve, hogy együtt vagyunk. Körülöttem barátnőmet már eljegyezte a barátja, két hónap után, amin megdöbbentem. Persze azóta még háromszor eljegyezte, amit nem értettem? De azért jólesne, ha legalább annyit mondana, hogy majd elszeretne. Már beszéltünk róla, mondta, hogy velem képzeli a jövőt, de amikor az eljegyzésre kérdezek, mindig eltereli a szót, hogy majd amikor ő szeretné, ilyesmi. Én meg kezdek kicsit félni, hogy lehet még sem engem akar. De akkor meg nem értem, a majdnem két évet. Vélemények?
2013. jún. 27. 13:59
 5/23 mmano88 ***** válasza:
6év után szakítottunk. Nem volt eljegyzés.
2013. jún. 27. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 A kérdező kommentje:
Az a baj, hogy én meg úgy érzem, hogy nekem nem kell más és bármit feladnék érte. Ez normális? És úgy örülnék neki, ha eljegyezne, még akkor is ha csak 5-6 év után venne el, vagy még később. Csak még is egy szándék, hogy igen gondol rá.
2013. jún. 27. 14:01
 7/23 anonim ***** válasza:
2,5 év után (akkor már 1 éve együtt is éltünk)
2013. jún. 27. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
46%
Én nő vagyok,de nem értem miért kell így rágörcsölni a gyűrű dologra? Attól változik bármi? Nem szabad erőltetni,meg kell várni,amíg a pasi úgy dönt,hogy eljött az ideje. 2 éve együtt vagytok,még nem a világ vége,hogy eddig nem kérte meg a kezed.
2013. jún. 27. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
93%
Nem tudom. Vannak olyan férfiak, akik eljegyezgeti a barátnőjüket, meg vannak akik komolyan gondolják és akkor eljegyzés után, már esküvő. Nem csak attól függ az eljegyzés, hogy szeret-e. Lehet a barátodnak ehhez még idő kell. Attól fél, hogy valami változni fog köztetek, vagy hogy ő fog megváltozni, ha leköti magát, vagy akkor akarja megkérni a kezed, ha már tud biztosítani valamit, vagy fel tud mutatni valamit a közös jövőtökért. A férjem 1hónap után kérte meg a kezem, rá 1évre összeházasodtunk. Ennek 7éve.
2013. jún. 27. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
68%

Mi 6 éve vagyunk együtt de még nem volt lánykérés. Őszintén szólva engem nem is érdekel. Attól nem lesz másabb a kapcsolatunk. S így hogy nincs gyűrűm nem szeretem kevésbé.

Beszélni beszéltünk már róla, de azt mondta hogy ha megkér, akkor 1 éven belül el is akar venni. Ehhez meg pénz kell. Úgyhogy még várunk.

2013. jún. 27. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!