Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Nektek a barátotok mennyi idő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nektek a barátotok mennyi idő járás után kezdte mondogatni, hogy majd egyszer elvesz feleségül? Csak szimpla említés szintjén, semmi tervezgetés stb.

Figyelt kérdés
2012. máj. 29. 20:23
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
84%
pár hónap
2012. máj. 29. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
88%
4-5 hónapja lehettünk együtt mikor felhozódott a házasság, mert utána nemsokkal mentünk lagzira.
2012. máj. 29. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:
91%

6 éve vagyunk együtt, de elég fiatalok voltunk meg vagyunk is. Kb egy éve hozta szóba először az eljegyzés gondolatát. Egyáltalán nem az én hatásomra. Most már ott tartunk hogy nemsokára eljegyzés és tervezgetjük az esküvőt, meg a házvásárlást.

22L

2012. máj. 29. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:
100%

Mi még nem is jártunk akkor, csak legjobb barátok voltunk, viccelődtünk, olyannyira, hogy mindent elterveztünk, még az eljegyzés és az esküvő időpontját is napra pontosan :)

Rá 2 évre összejöttünk, minden a forgatókönyv szerint alakult, annyi eltéréssel, hogy a kezem 1 hónappal korábban kérte meg, de a hivatalos eljegyzés (szülőkkel) a kitűzött dátumon volt, akár csak az esküvő :)

2012. máj. 29. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim válasza:
100%
Egy hónap után :) De én úgy vagyok vele, hogy hiszem, ha látom :) Még fiatal vagyok hozzá, egyébként is, nekem nem sürgős :)
2012. máj. 29. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim ***** válasza:
100%
nekem is mondogatta az elején, miközben társkeresőkön volt fenn...
2012. máj. 29. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 anonim ***** válasza:
100%

8 év után sem mondta még soha...

='(

Talán rám nem házasélet vár, biztosan valami mást tartogat az élet.

2012. máj. 29. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 anonim ***** válasza:
100%

Hát akkor én 'középmezőny' vagyok, az én barátom kb másfél év után mert beszélni velem a jövőről. Azt mondja mindig, hogy nem mer előre tervezni, mert mi van ha nem jön össze.

Fiatalok vagyunk még (17, 20), de ha minden igaz, 1 év, és én megyek egyetemre, ahol már összeköltözhetnénk, mert már lassan 2 éve élünk távkapcsolatban, ami mindkettőnket megvisel.

Igazából nekem is nehéz volt "nyitnom" a jövő felé, de neki még nehezebb. Én már 1 év után mertem beszélni róla. Ő meg, ahogy már írtam, kb másfél. És borzasztóan jól esik, hogy ennyire bízik bennem:)

2012. máj. 29. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim ***** válasza:
100%
Olyan 4 hónap után, közösen lett felhozva. Most vagyunk 2,5 évesek, a negyedik évfordulónkon szeretnénk összeházasodni.
2012. máj. 29. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 anonim ***** válasza:
100%
Viccelődés szintjén az első néhány hónapban mondta, mikor én kételkedtem benne, és mondtam, hogy ne vicceljen ilyen dologgal, megsértődött, hogy ő nem viccel. Aztán egy ideig szünetelt a téma, most másfél éve vagyunk együtt, ha feljön valahogy a házasság, szintén viccelődés szintjén, akkor is szokta mondani, hogy majd milyen lesz, ha már házasok leszünk, én pedig mindig leállítom, hogy úgyse fogja megkérni a kezem soha, ő meg felháborodik, hogy ez nem igaz. :D Szóval mi még csak húzzuk egymás agyát, de szerencsére úgy látom rajta, hogy ő komolyan gondolja, csak még nem most. Én 19 vagyok, ő 25.
2012. máj. 29. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!